Kam s námi na podzim?

Zveřejněno: 3. 10. 2017

<  Zpět na výpis

Kromě toho, že za pár dnů začínají druhé ročníky kontinuálních vzdělávacích programů podpořených z Evropského sociálního fondu v rámci projektu Rozšiřování kapacit lesních MŠ v ČR, máme pro Vás rozmanitou nabídku otevřených seminářů. Všechny najdete v sekci Otevřené semináře a že je z čeho vybírat! Začínáme dvoudílným seminářem o Nenásilné komunikaci s Marií Rumlenovou. Navazujeme stále oblíbeným a proto letos poprvé rozšířeným seminářem o zakládání lesních mateřských škol a klubů s Terezou Valkounovou a Johanou Passerin. Pro pokročilejší máme semináře pro lesní kluby, které mají zájem o vstup do Rejstříku škol a školských zařízení.

Karlovarský kraj podpořil náš již dlouhodobý záměr seznámit předškolní pedagogy s konceptem přírodovědných expedic pro předškolní děti. Díky tomu se v říjnu uskuteční dvě výpravy do přírody. Za hmyzem a rostlinami vás vezmou dvě odbornice - bioložka Naděžda Šindelářová a Veronika Formánková, zkušená průvodkyně dětí v lesním klubu Větvička. Díky podpoře Karlovarského kraje Vám účast na expedicích nabízíme zdarma, navíc každý pedagog obdrží pracovní listy a kelímkové lupy pro práci s dětmi.

Po roce nás znovu navštíví Godi Keller, který bude spolu s Johanem Ahlbomem hovořit na téma výchovy mezi důvěrou a strachem. Seminář je v tuto chvíli naplněn, ale snažíme se navýšit jeho kapacitu, abychom mohli vyhovět všem zájemcům.

Kdybyste si náhodou z nabídky nevybrali, můžete se s námi vidět na členské schůzi - Sletu a to již 4. listopadu v lesní MŠ Lesmír v Liberci.

 

Všechny připravované akce najdete v Kalendáři na webu.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se