Poskytované služby

KONZULTACE
Uvažujete o založení lesní MŠ nebo klubu? Máte školku a dostali jste do obtížné situace? Nejste si jisti, jestli už je ten pravý čas na certifikaci podle Standardů kvality lesních MŠ a klubů?

Poskytujeme individuální konzultace s lidmi, kteří mají dlouholeté zkušenosti s provozem lesní MŠ a řadu peripetií již překonali nebo jim předešli. Konzultanti Asociace LMŠ mohou přijet za vámi nebo naopak. Témata konzultace domlouváte rámcově předem, aby vám tým Asociace lesních MŠ mohl doporučit člověka s potřebnou zkušeností a ideálně z vašeho regionu. Konzultanta si můžete vybrat i sami přímo z nejužšího týmu ALMŠ nebo Skupiny pro kvalitu.

Cena pro členy ALMŠ a příjemce Informačního servisu: 750 Kč/hod. + případné cestovné + DPH.

Cena pro ostatní: 850 Kč/hod + případné cestovné + DPH.

V případě zájmu vyplňte tento formulář.

 

INFORMAČNÍ SERVIS

Nečlenské subjekty mohou získat srovnatelné služby a přístup k informacím jako členové: profil na mapě lesních školek, snížené kurzovné, přístup do členské sekce webu (aktuální informace z legislativy, vodítka pro vstup do školského rejstříku, Infobalíček, grantový servis, kodex chování dle GDPR atp.). Pro předplatitele Informačního servisu platí všechny výhody jako pro členy kromě účasti na Sletech ALMŠ (členských schůzích) a některých grantových vzdělávacích akcích.

Cena: 1 190 Kč/měsíčně vč. DPH. Dobu, po jakou chcete službu využívat určujete sami, minimální objednávka jsou 2 po sobě jdoucí měsíce.

V případě zájmu se obraťte na Martinu Dvořákovou.

 

NEWSLETTER ALMŠ - LESNÍ ZPRÁVY

Kdokoliv a kdykoliv se může zdarma přihlásit k odběru měsíčního newsletteru Asociace lesních MŠ, občasných pozvánek a neodkladných novinek z dění kolem lesních mateřských škol a klubů. Zpráv je přibližně 20 za jeden kalendářní rok.

Zástupci členských organizací a předplatitelé informačního servisu dostávají newsletter a další zprávy automaticky. 
Některé zprávy v newsletteru směrují do členské sekce webu. Vstup do ní je umožněn pouze zástupcům členů a předplatitelům informačního servisu. 

K odběru lesních zpráv se můžete přihlásit zde.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se