Infobalíček

<  Zpět na výpis

Informační balíček je základní pomůckou pro všechny zřizovatele lesních mateřských škol a klubů. Umožňuje rychlou a efektivní orientaci v problematice legislativy, práv, pojištění, hygieny i pedagogiky. Neslouží pouze novým členům, pro jeho aktuálnost a ojedinělosti si ho pochvalují i zkušené mateřské školy. Všichni členové díky těmto materiálům získávají komplexní podklady pro provozování lesní mateřské školy a klubu.

Balíček je vydán jako elektronická kniha na CD a je možné jej získat na všech akcích Asociace lesních mateřských škol či na vyžádání. Členům a odběratelům Informačního servisu Asociace lesních MŠ je dostupný online ve členské sekci webu.

První vydání bylo podpořeno MŠMT, druhé pak MŽP. Aktuální vydání vzniklo v rámci projektu Rozvíjení kapacit lesních MŠ v ČR podpořeného Evropským sociálním fondem.  Významnou výhodou současné online verze je její editovatelnost, díky níž se může Infobalíček udržovat ve stále aktuální podobě.

Členové ALMŠ a předplatitelé Informačního servisu naleznou Infobalíček v členské sekci.

Vznikající lesní kluby a LMŠ, které se zatím nerozhodly pro členství v ALMŠ, ale mají zájem pouze o Infobalíček, prosím kontaktujte Martinu Dvořákovou na martina.dvorakova@lesnims.cz.

Logo OPZ

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se