Infobalíček

<  Zpět na výpis

Infobalíček je základní pomůckou pro všechny zřizovatele lesních mateřských škol a klubů. Umožňuje rychlou a efektivní orientaci v problematice legislativy, práv, pojištění, hygieny i pedagogiky. Neslouží pouze novým členům, pro jeho aktuálnost a ojedinělosti si ho pochvalují i zkušené lesní školky. Všichni členové díky těmto materiálům získávají komplexní podklady pro provozování lesní mateřské školy a klubu.

Infobalíček byl původně vydáván jako elektronická kniha na CD. Členům a odběratelům Informačního servisu Asociace lesních MŠ je dostupný online v členské sekci webu. Náhled do Infobalíčku si můžete prohlédnout ZDE

První dvě vydání Infobalíčku byla podpořena MŽP. Třetí vydání vzniklo v rámci projektu Rozvíjení kapacit lesních MŠ v ČR podpořeného Evropským sociálním fondem.  Významnou výhodou současné online verze je její editovatelnost, díky níž můžeme Infobalíček udržovat ve stále aktuální podobě.

Vznikající lesní kluby a LMŠ, které se zatím nerozhodly pro členství v ALMŠ, si mohou Infobalíček zakoupit jako součást Informačního servisu.

Kontakt: Martina Dvořáková (martina.dvorakova@lesnims.cz).

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se