Vzdělávání

Chcete-li mít přehled akcí Asociace lesních MŠ a jejího pobočného spolku Škola lesem stále po ruce, můžete si do svého Google kalendáře přidat ten náš. 
Po kliknutí na odkaz budete ke stáhnutí kalendáře automaticky vyzváni. Po přijetí výzvy se kalendář objeví ve Vašem Google kalendáři spojeném s Vaší google emailovou adresou. V případě otázek můžete kontaktovat Zuzanu Knap

 

Přehled akcí na aktuální školní rok si můžete také stáhnout v pdf.

 • Letní škola 2024 – Semínka rozmanitosti. Spojme se!

  Neopakovatelná atmosféra sdílení, podpory a soudržnosti, ale také nové impulsy v pedagogické oblasti lákají průvodce z lesních školek na největší vzdělávací událost každého roku – Letní školu pro pedagogy lesních školek. 15. ročník této vzdělávací akce se uskuteční s podtitulem Semínka rozmanitosti. Spojme se! „Akce se koná pod záštitou ministra životního prostředí Petra Hladíka“

  Detail projektu

 • Záznamy webinářů

  Škola lesem přišla ve školním roce 2023/2024 s novinkou: většina webinářů je nahrávána. Dostanou je k dispozici účastníci a mohou si je zakoupit i ti, kteří webinář prošvihli.

  Detail projektu

 • Video "Jak založit lesní školku"

  Know-how lesních školek sice stále roste, ale základy jsou již pevně dané. A právě základní stavební kameny pro založení lesní školky naleznete v nahrávce, která nahradila živá i online setkání na téma jak založit lesní školku. Pusťte si kdykoliv v průběhu dvou či pěti měsíců video "Jak založit lesní školku" a ujasněte si, jaké existují možnosti i rizika a co vás čeká. Video čerpá z mnohaleté zkušenosti s pořádáním seminářů na toto téma od samotného vzniku Asociace lesních MŠ v roce 2010.

  Detail projektu

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se