Projekty

 • Letní školy 2019 - 2021

  Letní školy pro pedagogy LK a LMŠ jsou v letech 2019 - 2021 spolufinancovány Státním fondem životního prostředí na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.

  Detail projektu

 • Visegrad Fund

  As part of the Advocacy Strategies for Forest Kindergartens in V4 countries, we are presenting our Slovakian, Polish and Hungarian partners our experiences with the implementation forest kindergartens as a full-fledged alternative to traditional pre-school education, while working on improving the Czech education system too. V rámci projektu Advokační strategie lesních MŠ ve Visegrádských zemích předáváme slovenským, polským a maďarským partnerům naše zkušenost se zavedením lesních MŠ jako plnohodnotné alternativy předškolního vzdělávání a zároveň pracujeme i na zdokonalování českého vzdělávacího systému.

  Detail projektu

 • Erasmus +

  Uzavřeli jsme strategické partnerství s litevskými a slovenskými partnery v rámci evropského programu Erasmus +. Naším cílem je výměna nejlepší praxe, zaměříme se zejména na metodu poradních kruhů, standardy kvality a udržitelný management a leadership.

  Detail projektu

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se