Vědomé riziko

21.3.2020 8:30 - 21.3.2020 16:30

Čtvrtý blok v rámci otevřeného cyklu Cesta k dobré lesní školce. V pátek na téma krizové komunikace, v sobotu vědomé riziko.

Pokud do rizikových situací jdeme připraveni, máme tolik potřebnou pozornost pro to, aby se nic vážného nestalo. Co to znamená být připravený na riziko, když ne vyhnout se mu? Naučíme se naslouchat osobní hranici nepřijatelného rizika, tvořit krizový plán, použijeme tabulku pro vyhodnocování rizik a přínosů. Budeme sdílet praktická řešení rizikových situací tak, abychom na jedné straně nehazardovali se zdravím a na druhé straně zachovali výchovně-vzdělávací přínos reálných situací, které život přináší. Lektoruje Tereza Valkounová.

Celodenní seminář se koná v rámci cyklu Cesta k dobré lesní školce, ve Světicích u Prahy. Lze se hlásit i na jednotlivé dny. My doporučujeme účastnit se celého cyklu všem lesním klubům, které nemají certifikaci. A pokud jste zatím necertifikovanou LMŠ, veřte, že tento cyklus Vám usnadní i přípravy na ČŠI. Za školku se můžete střídat, vyberte si každý svoje téma!

Podrobné informace o semináři zde, ceny a přihlášku najdete zde.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se