Přírodovědná expedice I. s R. Hettichem

15.11.2018 10:00

Expedice povede účastníky po stopách zvířat a ptáků. Budeme se učit umění naslouchat a napodobovat zvuky zvířat, stopovat (nejen otisky tlapek, ale i pobytová znamení), dozvíme se něco o stravovacích návycích zvířat.

RUDOLF HETTICH je učitel s neuvěřitelnou zásobou her, příběhů, zkušeností a lidské moudrosti. Již třicet let se zabývá fenoménem volné hry, působí jako poradce pro design přírodních zahrad a hřišt, je vedoucím svobodného vzdělávacího zařízení, neziskové organizace Gessellschaft fur Natur und Umwelterziehung, lektor a fotograf na volné noze. Kromě toho také vede nakladatelství, které vydává odborný časopis pro pedagogy Urspiel.


Každý účastník dostane v ceně expedice pracovní listy pro práci s dětmi, bílou plachtu a určovací klíče Houby a Les - živočichové od NP Šumava. Časová dotace je sedm hodin, z toho minimálně 5 hodin je přímé práce v terénu. 


70% rozpočtu Přírodovědných expedic s Rudolfem Hettichem je kryto z grantu podpořeného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, proto jsou expedice určeny pedagogickým pracovníkům.

Cena jedné expedice je 790 Kč.

Termíny konání: 15. listopadu 2018, od 10:00 do 18:00 a 19. listopadu 2018 (na téma houby a podzimní plody)

Místo konání: Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně, mapa

Přihlášky zde.

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se