Přírodní pedagogika 3/3

11.6.2020 10:00 - 14.6.2020 16:30

Vzdělávací cyklus s Rudolfem Hettichem pro uzavřenou skupinu účastníků.

Cílem vzdělávacího cyklu Přírodní pedagogika je umožnit účastníkům, kteří již nějakou zkušenost se vzděláváním dětí v přírodě mají, porozumět působení lesa a přírody na rozvoj dítěte, pochopit princip a význam volné hry, osvojit si principy dětské hry s přírodninami, nástroji, loutkami. Účastníci se budou zabývat řemesly, základy didaktiky biologie, přírodovědy, geologie a zopakují si základní znalosti o lese a přírodě. Nebudou chybět hry, příběhy a písně. Prakticky vše v lese.

Přírodní pedagogika je obor rozšířený zejména v Německu, odkud pochází i lektor celého cyklu RUDOLF HETTICH. Zabývá se fenoménem volné hry, působí jako poradce pro design přírodních herních prostor, vedoucí svobodného vzdělávacího zařízení neziskové org. Gessellschaft fur Natur und Umwelterziehung. Kromě toho také vede nakladatelství, které vydává odborný časopis pro pedagogy Urspiel.

 

2. a 3. díl vzdělávacího cyklu s Rudolfem Hettichem byly vzhledem k omezeným možnostem cestování ze zahraničí odloženy. Účastníci dostávají aktuální zprávy emailem.

Podrobné informace a link pro přihlašování najdete zde. Věnujte prosím pozornost levému menu. 

 

 

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se