Provázet vědomě a odborně

Zveřejněno: 10. 11. 2016

<  Zpět na výpis

Spouštíme další vzdělávací program pro průvodce/lektor yčlenských lesních mateřských škol, neváhejte a už nyní se přihlaste prostřednictvím tohoto formuláře

Chcete-li být vědomým a erudovaným průvodcem lesní mateřské školy, je nezbytně nutné, abyste měli hlubší znalosti v oblasti předškolní pedagogiky, psychologie a speciální pedagogiky. Cílem vzdělávacího programu PROVÁZET VĚDOMĚ A ODBORNĚ je umožnit průvodcům získat nebo prohloubit profesní dovednosti, které by eliminovaly nežádoucí intervence v rámci přístupu k dětem či rodinám a podpořili ty žádoucí, které umožní dítěti jeho komplexní a zdravý rozvoj.

Program bude ve školním roce 2016/2017 probíhat v Komunitní škole JEDEN STROM, Střední 367, Černošice. Ve školním roce 2017/2018 proběhne program na Moravě.

Kurz je určen 25 účastníkům. Celková časová dotace programu je 48 hodin. Odborným garantem programu je místopředsedkyně Asociace LMŠ a ředitelka organizace Jeden strom z.ú. Alena Laláková.

O výběru účastníků rozhoduje splnění požadavků na účastníka a doba zaslání přihlášky.

 

Veškeré podrobnosti o programu se dozvíte v sekci Vzdělávání - Provázet vědomě a odborně (věnujte pozornost levému menu).

 

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se