Jak si zpříjemnit podzim

Zveřejněno: 16. 9. 2016

<  Zpět na výpis

Začněme třeba u akcí, kterých se mohou zúčastnit opravdu všichni - pedagogové, průvodci i rodiče. V rámci otevřených seminářů se v září můžete setkat s uznávaným waldorským pedagogem Wolfgangem Sassmannshausenem, v říjnu máte ojedinělou příležitost seznámit se prostřednictvím Guntera Grüna Oostingy se skandinávským fenoménem Friluftsliv (- život v přírodě) a v listopadu vyzvědět vše, co Vás zajímá o založení lesní mateřské školy. Veškeré podrobnosti najdete zde nebo v kalendáři akcí. 

 

Pro členské organizace Asociace lesních MŠ a jejich zaměstnance máme radostnou zprávu, uspěli jsme se žádostí o podporu nových vzdělávacích programů v rámci Operačního programu Zaměstnanost. V brzké době Vám nabídneme účast ve třech vzdělávacích programech - Přírodní pedagogika, vzdělávací kurz pro koordinátory LMŠ a Pedagogicko-psychologické minimum pro pedagogy. Všechny tři vzdělávací programy se uskuteční hned dvakrát, poprvé se školním roce 2016/2017, podruhé v následujícím školním roce 2017/2018. V realizaci se u každého z programů vystřídají Čechy a Morava.

8. října 2016 se uskuteční také další členská schůze členů, slet Asociace LMŠ. V programu nebudou chybět novinky z legislativy, o vzdělávání i z dalších oblastí naší činnosti a odpolední workshop či seminář. Tentokrát se slet uskuteční nedaleko Českých Budějovic. V brzké době sdělíme podrobnosti.

 

Těšíme se na viděnou!

 

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se