Webinář Krok za krokem do rejstříku

12.6.2019 18:00 - 12.6.2019 21:00

Účastník dostane informace k tomu, aby se mohl vědomě rozhodnout, zda je pro jeho školku vstup do rejstříku zajímavý, či nikoliv.

Prezentovány budou výhody a nevýhody vstupu do rejstříku. Díky představení konkrétních požadavků a termínů na dokumentaci, kterou školka předkládá krajskému úřadu k zápisu do rejstříku, budou moci účastníci svou budoucí činnost rozfázovat a naplánovat. 
Stručně bude zmíněna také nezbytná provozní agenda - administrativa, kterou musí vést školka v rejstříku. Vynechána nebudou ani šedivá místa, která legislativa doposud přesně nevyřešila - stravování, o kterém budeme mít čerstvé informace po jednání v Senátu z 13. května. Bude doporučena nejoptimálnější varianta řešení stravování s ohledem na konkrétní potřeby a možnosti účastníků. 
Webinář je vhodný jak pro začínající školky, které o vstupu do rejstříku jen letmo uvažují, tak pro školky, které se už pro vstup do rejstříku rozhodly. 

Webinář povede Bc. Magda Kvítková.
Magda strávila školní část svého studia na oboru Studia občanského sektoru. Hodně jí přinesla zejména praxe v nejrůznějších neziskových organizacích, především v NROS, která jí pomohla získat přehled o českém neziskovém sektoru, jako důležitém prvku české občanské společnosti. V Asociaci lesních MŠ má na starosti oblast legislativy a grantový fundraising. Poskytuje konzultace v oblasti legislativy, lesní kluby její služby oceňují zejména při zakládání či transformaci na lesní MŠ.

Termín 12. června 2019, 18:00 - 21:00 hod.

Přihlášky zde.

Cena: 790 Kč členové ALMŠ a odběratelé Informačního servisu, studenti / 990 Kč ostatní

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se