Pro rodiče: Neposeda - co potřebuje aktivní dítě?

16.11.2023 18:00 - 16.11.2023 19:30

Máte doma neposedu, lesní školku jste zvolili proto, aby se vyběhal a vydováděl a pořád to nějak není dost?

Zasahuje do prostoru jiných dětí, nevnímá, co mu říkáte; ztrácí věci, je roztržité (a to doslova - jeho kalhoty mají nejednu díru). Možná si vás učitelé pozvali na schůzku, a řekli vám, že si s vaším dítětem neví moc rady. Jak můžete svému dítěti pomoci? Kudy vede cesta, aby dítě mělo to, co opravdu potřebuje a mohli jste na tom se školkou dobře spolupracovat?

První část webináře proběhne formou přednášky, poslední půlhodinka bude prostorem pro otázky a případnou společnou diskuzi.

O lektorce:
Mgr. Johana Passerin stála u založení Asociace lesních MŠ, kde působí dodnes jako členka Rady a koordinátorka Skupiny pro kvalitu. V lesní školce působí od roku 2010. Je ředitelkou lesní MŠ Hvězdy v lese, kterou v roce 2014 založila. Absolvovala čtyřleté studium waldorfské předškolní pedagogiky (2014) a mnoho stáží v předškolních zařízeních (Německo, Izrael, Dánsko, Švédsko, Rakousko, Skotsko a Island). Na Univerzitě Palackého v Olomouci vystudovala speciální pedagogiku předškolního věku (2020) a navazující magisterský obor Muzikoterapie (2023). Lesním školkám poskytuje konzultace a kolegiální podporu, přednáší zejména na téma volná hra, pohádky, svátky a tradice a potřeby malého dítěte a týmová práce v souladu na hodnotách.Pro koho: pro rodiče současných a budoucích dětí z lesních školek.

Termín konání: čtvrtek 16. 11. 2024 od 18:00 do 19:30

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Novinka: Většina webinářů ve školním roce 2023/2024 je nahrávána. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde. 

Cena: 490 Kč za osobu / záznam.

Přihlásit se na webinář nebo zpětně objednat záznam můžete zde.  

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se