Pracovněprávní minimum

27.9.2018 10:00

Pracovněprávní problematika pro LMŠ a LK v praxi.

Během semináře se podíváme na pracovněprávní vztahy v lesních mateřských školách a klubech a co je potřeba udělat proto, aby nastavené pracovní vztahy v organizaci byly udržitelné. Zaměříme se na  formy vztahu se zaměstnanci a spolupracovníky, jaké jsou jejich podmínky a jaké povinnosti Vám jako zaměstnavateli z těchto vztahů plynou. Probereme také spolupráci s dobrovolníky, občasnou výpomoc s omezeným příjmem a maximalizaci odměn. Na semináři bude dostatek prostoru k řešení příkladů z praxe (minulé zkušenosti s tímto seminářem ukázaly, že kazuistiky jsou velmi přínosné), své konkrétní dotazy můžete zaslat lektorce již nyní.


Lektorka
Pavla Štindlová má v ALMŠ na starosti finance a související pracovněprávní problematiku, řízení grantových projektů a GDPR. O finance a cashflow se stará také v jedné z členských organizací, dalším poskytuje konzultace zejména v oblasti sestavování udržitelného rozpočtu. V minulosti působila v neziskovém sektoru i firemní sféře.
Dotazy k náplni semináře zasílejte prosím přímo Pavle.

Termín konání: 27. 9. 2018, 10:00 - 18:00 hod.
Místo konání: VAKUUM, Husova 5, Praha

Přihlášky
Seminář je určen zástupcům certifikovaných lesních MŠ a klubů a těch, kteří se k certifikaci dle Standardů kvality chystají do konce roku 2018.

 

Seminář se koná v rámci projektu Rozvíjení kapacit LMŠ v ČR.

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se