Podpůrná skupina pro koordinátorky LK

28.3.2022 15:00 - 28.3.2022 16:30

Online podpůrná skupina pro vedení lesních klubů z celé České republiky.

V rámci mapování potřeb lesních školek v ČR a v reakci na zpětnou vazbu z regionálních podpůrných skupin realizovaných na podzim 2021 jsme pro vás připravili dvě jarní podpůrné skupiny – jednu pro vedení lesních klubů, druhou pro ředitelky lesních MŠ. 

Chceme společně identifikovat, co vás pálí a s čím potřebujete pomoci. Tentokrát si budete moci vyměnit informace napříč regiony a inspirovat se přístupy, které fungují v jiných krajích. 

Cílem ALMŠ je prostřednictvím podpůrných skupin nabídnout sdílecí prostor, lépe poznat potřeby členských organizací, odhalit případný nerovný přístup veřejné správy, hledat a nalézat adekvátní řešení a v neposlední řadě poskytovat potřebnou podporu a rady. 


Pro koordinátorky LK: 28. března 2022 od 15:00 do 16:30 online s Šárkou Nekudovou 
Šárka Nekudová, členka Rady a Skupiny pro kvalitu ALMŠ, vede LK Medlánka a LMŠ Sýkorka v Brně. 

Pro ředitelky LMŠ: 10. března od 17:30 do 19:00 online s Martinou Březinovou
Martina Březinová, členka Skupiny pro kvalitu ALMŠ, vede LMŠ Lesmír a LK Lewandulka v Liberci. 


Přihlásit se můžete ZDE.


Podpůrné skupiny jsou určeny výhradně členům ALMŠ, účast je zdarma.
Pro ty, kteří se podpůrných skupin zatím nezúčastnili: podpůrná skupina je prostor zejména pro sdílení zkušeností, nikoliv workshop či seminář.   

 

Naše advokační aktivity jsou v rámci projektu "Advokační podpora předškolního vzdělávání v přírodě" podpořeny z programu ACTIVE CITIZENS FUND, který je realizován v rámci Fondů EHP a Norska 2014 – 2021 a který v ČR spravuje Konsorcium, které tvoří Nadace OSFVýbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a Skautský institut

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se