Podpůrná skupina Jak podat žádost o grantovou podporu SFŽP: Přírodní zahrady

13.9.2022 17:30 - 13.9.2022 18:30

Zvažujete podání žádosti o grant SFŽP č. 5/2022: Přírodní zahrady? Nabízíme podpůrnou skupinu s koordinátorkou dvou lesních školek, které v minulosti o grant úspěšně žádaly. V rámci podpořených projektů školky zrealizovaly zásadní změny, které jim významně pomohly v každodenním provozu.

Lektorka se s Vámi podělí o zkušenosti s podáním grantu a následným řízením projektu. Dozvíte se, co si promyslet před psaním žádosti, na co klást důraz, jaké jsou náležitosti projektu, jak pracovat v systému AIS SFŽP. Nebudou chybět tipy, na co si dát pozor při realizaci projektu. Budeme rádi za živou diskuzi, nejde o webinář, ale podpůrnou skupinu.

Podpůrná skupina bude vycházet z předpokladu, že účastníci již mají nastudovanou výzvu.

Podpůrnou skupinu povede Mgr. Šárka Nekudová. Šárka vystudovala Filozofickou fakultu MU v Brně, obor Informační věda a knihovnictví a Pedagogickou fakultu MU v Brně, obor speciální pedagogika. V roce 2011 založila Lesní mateřskou školu Sýkorka v Brně Řečkovicích a v roce 2016 Lesní klub Medlánka v Brně Medlánkách. Obě školky jsou nyní jejím zaměstnáním a obživou na plný úvazek, působí zde jako ředitelka a předsedkyně. Je členkou Rady ALMŠ a také členkou Skupiny pro kvalitu ALMŠ.

Podpůrné skupiny se zúčastní také fundraiserka ALMŠ Klára Králová, koordinátorka pražského LK Havránek.

Přihlásit se můžete ZDE.
Link pro přihlášení do online prostoru zašleme přihlášeným. 

PODPŮRNÁ SKUPINA JE URČENA VÝHRADĚ ČLENŮM ALMŠ. 

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se