Písně a říkadla - jaro

28.3.2019 18:00

Koncem března na Vás čeká další dávka inspirace. Poznáte nové prstové hry, říkanky, průpovědi, pohádky, písničky a hry, které vám pomohou tvořit rytmus dne, zvládat přechodové situace, zklidnit šum, nebo naopak rozproudit energii. Prakticky zaměřený večer, v němž kromě zpěvu bude místo i pro vyprávění, sdílení zkušeností, hledání odpovědí na otázky a kolegiální podporu. A také na trochu povídání o tom, proč je rytmus a řád pro děti tak důležitý.

Tentokrát se protáhneme a naladíme na znovuzrození přírody...

V roce 2019 proběhnou celkem tři setkání na téma Písně a říkadla. V zimě, na jaře a v létě se potkáte s Johanou Passerin a budete si povídat na její oblíbené téma českých svátků a tradic.

O lektorce: Johana Passerin stála u založení Asociace lesních MŠ, kde působí dodnes jako členka Rady, koordinátorka Skupiny pro kvalitu a vzdělávání. Od roku 2010 pracuje jako pedagožka v lesních školkách. Absolvovala čtyřleté studium waldorfské předškolní pedagogiky a mnoho stáží v předškolních zařízeních (Německo, Izrael, Dánsko, Švédsko, Skotsko a Island). V současné době studuje speciální pedagogiku na Universitě Palackého v Olomouci. Lesním školkám poskytuje konzultace a kolegiální podporu, přednáší zejména na téma volná hra, svátky a tradice a potřeby malého dítěte.

 

Datum konání: 28. března 2019, 18:00 - 20:30

POZOR ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ: Školička Rarášci, Na Bluku 426, Lipence - Dolní Černošice, 252 28. Mapa.

Pro koho: průvodci lesních klubů a LMŠ, učitelé.

Cena za třídílný cyklus: 550 Kč členové a předplatitelé Informačního servisu, studenti / 690 Kč nečlenové
Cena za jeden seminář: 250 Kč členové a předplatitelé Informačního servisu, studenti /300 Kč nečlenové

Přihláška: zde

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se