Peníze v lese nerostou

16.1.2024 17:00 - 16.1.2024 18:30

Peníze. Představte si je jako životně důležitou tekutinu, která koluje celým tělem a živí ho, tělo díky ní funguje, běhá, skáče a koná dobré skutky.

Po většinu času naše schopnost udržet ve své organizaci peníze, závisí na našem nasazení, dobrém hospodaření a motivaci. Ještě předtím je ale celé tajemství skryto v našem zdravém přístupu k penězům. Když se k nim stavíme zády, nebo nevíme, jak se o ně starat, celek chřadne, krvácíme, bolí to a chceme to vzdát. 
Webinář Peníze v lese nerostou vám pomůže zhodnotit, v jaké finanční kondici se nachází vaše školka. Podíváme se na to, co souvisí s tím, jestli je vaše hospodaření udržitelné nebo ne, kde být velkorysý, kde raději šetřit a co patří mezi to, do čeho může lesní školka investovat. Sami si budete moci zhodnotit, zda se vás týká finanční zranitelnost. Načrtneme si, jak je možné odstranit negativní vzorce a kam se nasměrovat v případě, že chcete mít otěže pevně v rukou.
Finančně zdravá školka je taková školka, která je v danou chvíli i výhledově schopná naplňovat své poslání. Vrhneme do toho spolu? Nebude to ani o rozpočtech ani o tabulkách, ale už dopředu vám můžu říct, že to jsou jedny z hlavních věcí, bez kterých to nepůjde. O nich se ale dozvíte víc na jiných webinářích. Tento webinář bude o penězích s lehkostí. 

O lektorce:
Mgr. Tereza Sládečková vystudovala v Praze na UK Dějiny umění, ale zamilovala se do umění práce s lidmi a to se vším, co přináší. Má manžela, čtyři děti, dům, zahradu, smysl pro humor a hlavu přeplněnou nápady, které ne vždy vyjdou. Založila Lesní mateřskou školu Vrabčí hnízdo v Ludgeřovicích na Hlučínsku a pořádá příměstské tábory a kurzy pro rodiče. "Vrabčí hnízdo je místem, které se nám podařilo vybudovat, aby naplňovalo potřeby dětí i nás dospělých. Lidé, kteří u nás pracují, jsou si vzájemně opravdovými kolegy, mají možnost komunikovat otevřeně a nezdrhají pryč, když se něco nepovede. To je pro mě tím největším úspěchem ze všech." Tereza dlouhodobě iniciuje také několik dalších komunitních a uměleckých projektů v místě, kde žije, hraje s dětmi divadlo, cestuje a pořádá velké hostiny pro své přátele. 

Pro koho: ředitelky LMŠ, koordinátorky LK, fundraisery lesních školek

Termín konání: úterý 16. 1. 2024 od 17:00 - 18:30

Kde a jak: Setkání se bude konat ONLINE. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. 

Záznam: Většina webinářů ve školním roce 2023/2024 je nahrávána. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde

Cena: 490 Kč za osobu / záznam. U krátkých webinářů nabízíme cenu pro tarify 3 a 2 výjimečně všem. 
Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Pokud víte, že záznam budete sdílet se školkovým týmem, a můžete si to dovolit, oceníme, když si přístupů zakoupíte více.

Přihlásit se na webinář nebo si zpětně objednat pouze záznam můžete zde

Storno podmínky Školy lesem najdete zde. Prosíme, věnujte jim pozornost, stejně tak jako storno podmínkám webináře, které jsou uvedeny v závěru přihlašovacího formuláře. 

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se