OTEVŘENÝ SEMINÁŘ ALMŠ: Spontánní radost z učení Reggio Emilia

17.3.2016 16:30

O tom, jak « neučit » ale provázet; jak dovést témata a projekty do hloubky; jak nechat dítě volit si samo cestu a podpořit jej v tom bez manipulace a pravidelných odměn; jak zapojit rodiče; jak nechat dítě volně tvořit s výsledkem?

PŘIHLÁŠKY ZDE

O tom, jak « neučit » ale provázet; jak dovést témata a projekty do hloubky; jak nechat dítě volit si samo cestu a podpořit jej v tom bez manipulace a pravidelných odměn; jak zapojit rodiče; jak nechat dítě volně tvořit s výsledkem? Těmito a dalšími tématy vycházejícími ze vzdělávací filozofie Reggio Emilia bude provázet Mgr. Marie Baltusová, zakladatelka MŠ Safirka v Brně, která se principy Reggio Emilia inspiruje a vrací se k přirozenosti učení a k radosti z něj. 

Seminář je určen pro průvodce LMŠ a pedagogy (spíše do 1.stupně ZŠ), nikoli výhradně. Každý, kdo pracuje s dětmi, i jejich rodiče, si principy Reggio Emilia může uzpůsobit dle svých potřeb. Příklady z praxe budou zaměřeny především na venkovní aktivity. 

Účastnický poplatek za seminář je při přihlášení a platbě předem 250Kč pro nečleny Asociace lesních MŠ, 200Kč pro členy ALMŠ. Při platbě je účastnický poplatek 300Kč.

Seminář se koná v sídle MŠ Safirka, ZŠ Pavlovská 16, 623 00 BRNO - Kouhoutovice, 17. března od 16:30 do 20:30h.

Kontakt: martina.dvorakova@lesnims.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se