OTEVŘENÝ SEMINÁŘ ALMŠ: Spontánní radost z učení Reggio Emilia

11.4.2016 16:30

Jak "neučit", ale provázet? Jak kreativně objevovat sebe a svět; jak dítě rozvíjet aniž bychom museli učit dle pevných osnov; jak dovést témata  a projekty do hloubky; jak nechat dítě volit si samo cestu a podpořit jej v tom bez manipulace a pravidelných odměn? Jak pracovat se světlem a experimenty; jak zapojit rodiče; jak propojit učení se skutečným světem; jak nechat dítě volně tvořit s výsledkem?

 

MÍSTO konání: MŠ Safirka, ZŠ Pavlovská 16, 623 00 Brno–Kohoutovice. 

CESTA: MŠ Safirka je barevné hřiště u vodojemu v Kohoutovicích.

MHD: Trolejbusem 37 nebo autobusem 50 na zastávku Talichova (asi 30min od hlavního vlakového nádraží), pak kolem zeleného komplexu ZŠ Pavlovská obejít zprava a následovat šipky s Dráčkem Safirka.

AUTEM: na Bellova 13.

PRO KOHO: Seminář je určen pro průvodce LMŠ a pedagogy (spíše do 1. stupně ZŠ), nikoli výhradně. Každý, kdo pracuje s dětmi, i rodič, si principy Reggio Emilia může uzpůsobit dle svých potřeb. Příklady z praxe budou zaměřeny především na venkovní aktivity. 

CENAÚčastnický poplatek za seminář je při přihlášení a platbě předem 250Kč pro nečleny Asociace lesních MŠ, 200Kč pro členy ALMŠ. Při platbě na místě je účastnický poplatek 300Kč.

Přihlašovací formulář: http://bit.ly/1RzfemY

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se