Objev sílu Google Workspace

13.12.2023 9:00 - 13.12.2023 10:30

Chcete ušetřit čas, zefektivnit práci vašeho týmu a ošetřit ochranu osobních údajů?

Objevte nástroje Google Workspace a zjistíte, jak správně používat aplikace, které vám pomohou komunikovat, organizovat čas a efektivně spolupracovat. 

Na webináři objevíte všechny nástroje Google Workspace a zjistíte, jak pokročile používat aplikace, které vám pomohou komunikovat, organizovat čas a taky spolupracovat. Podíváme se na pokročilou práci v aplikacích Gmailu, Google Disk nebo Kalendář Google. Zjistíte také jak Google Workspace zdarma získat pro svou organizaci.

Školení je vhodné jak pro uživatele se soukromým Gmail účtem (@gmail.com), tak pro uživatele účtu Google Workspace.

O lektorce:
Markéta Ubíková je zkušená digitální koučka a Google Certified Trainer pro Google Workspace a pro Google Workspace for NGO. Pomáhá lidem porozumět digitálním technologiím a učí je s nimi zacházet tak, aby jim usnadňovali život. Prakticky, srozumitelně a vědomě. Více na www.smartzena.cz nebo na www.meetcloud.cz.

Pro koho: ředitelky LMŠ, koordinátorky LK, začínající průvodce, pokročilý průvodce

Termín konání: středa 13. 12. 2023 od 9:00 - 10:30

Kde a jak: Setkání se bude konat ONLINE. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. 

Novinka: Většina webinářů ve školním roce 2023/2024 je nahrávána. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde.

Cena: 490 Kč za osobu / záznam. Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Pokud víte, že záznam budete sdílet se školkovým týmem, a můžete si to dovolit, oceníme, když si přístupů zakoupíte více.

Přihlásit se můžete zde

Storno podmínky Školy lesem najdete zde. Prosím, věnujte jim pozornost, stejně tak jako storno podmínkám webináře, které jsou uvedeny v závěru přihlašovacího formuláře. 

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se