Krizová komunikace - online

20.11.2020 9:00 - 20.11.2020 16:00

S Filipem Kršiakem a Terezou Valkounovou o komunikaci v krizových situacích aneb jak neudělat z jednoho problému ještě větší průšvih.

Štěstí přeje připraveným a strach dobře prodává! Představíme různé mediální kauzy i způsoby, jak se k nim postavit čelem! Připravte se s námi na to, jak budete reagovat, až se vás zeptají, co se ve školce stalo. Co musíte a naopak nesmíte sdělovat? Jak tvoříme veřejné vyjádření, aby nikomu ještě více neublížilo? 

Na semináři připravíme kroky, co dělat, jakmile jste např. zavolali záchrannou službu a řešíte otázku, jak celou situaci komunikovat, aby emoce a rozporuplné informace nepřerostly v nový konflikt. Kdo a kdy má mluvit s rodiči a jak se připravit na to, že se záchrannou službou může přijet rovnou i novinář s kamerou? Vycházet budeme z krizových situací, které se skutečně staly. Ze semináře si odnesete konkrétní návod, jak tým připravit na něco, co se snad nikdy nestane, ale kdyby ano, vaše příprava bude vašim záchranným kruhem. 

O lektorech:

Filip Kršiak v minulosti externě spravoval pro Asociací lesních MŠ komunikaci s veřejností a zůstal hlavním kontaktem pro členské školky, které potřebují komunikovat krizovou situaci. Vede filmový festival a organizuje tábory pro mládež. 

Tereza Valkounová stála u zrodu Asociace lesních MŠ, vyjednává podmínky pro existenci lesních MŠ v rámci českého legislativního prostředí, což často obnáší obhajobu "jiného" pedagogického přístupu. 

 

Místo konání: Seminář se bude konat online. Bližší informace obdrží přihlášení zájemci. 

Termín konání: 20. listopadu 2020. Od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 16:00.

Účastnický poplatek: 1 390 Kč pro členy a příjemce Informačního servisu / 1 750 Kč pro ostatní. Cena webináře se oproti semináři nemění. Ušetříme sice za pronájem, ale máme více práce s přípravou online verze.

Sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. 

Přihlásit se můžete zde.

 

V případě otázek kontaktujte, prosím, Martinu Dvořákovou.  

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se