Jak naplánovat školní rok

30.8.2023 16:00 - 30.8.2023 17:30

Nastavte si dobře začátek a konec kruhu: plánování a evaluaci.

Nemáte tyto dvě činnosti rádi? Máte pocit, že vás to svazuje a ubírá pocit svobody v práci? Ale ty dohady na poradách, kdy co bude a kdo kdy může, jsou tak vysilující. Do toho evaluace dětí, školky, pedagogů zabírá tolik času a vše si přece pamatujeme. Dobré plánování však opravdu velice šetří čas, evaluace je obohacující a objevná a díky plánování na ni zbyde čas. Pozvěte tyto dvě části vzdělávacího procesu k vám do školky a dejte jim šanci ukázat co pro vás mohou udělat.Každý člen týmu pak ví, kudy vede společná cesta.

Lektorka bude vycházet ze své letité praxe vedení LK i LMŠ, vedení týmu i pedagogické práce v LMŠ Lesmír a Lewandulka.

O lektorce:
Martina Březinová, DiS je ředitelkou a průvodkyní v LMŠ Lesmír a koordinátorka LK Lewandulka v Liberci. Je členkou Skupiny pro kvalitu, poradního orgánu ALMŠ, lektoruje kurzy o lesních školkách a práci se dřevem s dětmi a konzultuje. V roce 2012 dokončila doplňkové pedagogické studium Speciální pedagogika, obor Etopedie. V roce 2020 absolvovala Svatojánskou kolej, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Inspiraci čerpá ze seminářů   waldorfské a přírodní pedagogiky. 

Miluje děti, knihy, přírodu, divadlo, dobré filmy, pohyb. Ráda zahradničí, plete,vaří, maluje, šije, pracuje se dřevem, cvičí a přetváří staré věci na nové. Zajímá se o pedagogiku a její směry, alternativní medicínu, permakulturu, psychologii, ekologii a člověka. Práce v lesní mateřské školce je její splněný sen.

Pro koho: začínající průvodce, pokročilý průvodce, ředitelky LMŠ, koordinátorky LK

Termín konání:  středa 30. 8. 2023 od 16:00 do 17:30

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Novinka: Všechny webináře ve školním roce 2023/2024 budou nahrávány. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu dva měsíce po termínu konání webináře.  

Cena: 490 Kč za osobu / záznam. Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Pokud víte, že záznam budete sdílet se školkovým týmem, a můžete si to dovolit, oceníme, když si přístupů zakoupíte více.


Přihlásit se na webinář nebo zpětně objednat pouze záznam můžete zde.  

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

 

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se