Jak na vstup do rejstříku MŠMT?

14.6.2018 15:00

Rozhodli jste se proměnit váš lesní klub v lesní mateřskou školu nebo zakládáte novou lesní školku a uvažujete rovnou o registraci u MŠMT? Na kurzu vás seznámíme s kroky, které je třeba učinit pro podání žádosti.

______________________________________________________________________________________________

Pro nedostatečný počet účastníků byl brněnský kurz ze dne 14. 6. 2018 zrušen. Popis semináře zůstává zveřejněn pro případné zájemce, které budeme kontaktovat s jinými termíny semináře.

______________________________________________________________________________________________

 

Obsah semináře
Seminář je zaměřen zejména na podklady, které se odevzdávají každoročně do 30. září. Shrneme také následné kroky pro správné dokončení registrace. Lektorky již čerpají ze zkušeností prvních průkopníků, lesních mateřských škol, které jsou ve školském rejstříku od školního roku 2017/2018. Dozvíte se odpovědi na problematické oblasti registrace, např. úskalí výkladu legislativy na krajské úrovni, různé způsoby zajištění týmu lesní MŠ a základy dobré dokumentace. 

Seminář trvá 4h a není zaměřen na výkaznictví, které následuje po zahájení provozu v rejstříku, které je tématem jiného samostatného semináře.

 

Lektorky 
PhDr. Tereza Valkounová, Ph.D. a Magda Kvítková, které zástupují ALMŠ při jednáních se zákonodárci.

 

Pro koho
lesní kluby, iniciativy, veřejnost (obce, úřady, ...), které přemýšlejí o vstupu do školského rejstříku ve školním roce 2019/2020. Žádosti pro uvedený školní rok je nutné podat do konce září 2018.

 

Cena
690 Kč pro členy a příjemce Informačního servisu ALMŠ / 850,- Kč ostatní.

 

Přihlášky
pro zájemce o seminář na toto téma: zde

 

Kontaktní osoba Martina Dvořáková

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se