Exkurze do Berlína

14.1.2018 15:00 - 17.1.2018 23:00

3denní exkurze do lesních MŠ v Berlíně a badatelského centra Helleum. Seznamte se a nechte se inspirovat!

Exkurze do zahraničních lesních mateřských škol a badatelského centra Helleum přinese účastníkům konkrétní metodickou inspiraci, perspektivu, širší kontext vzdělávání v přímém kontaktu s přírodou a uvědomění si svých kvalit a možností pro další rozvoj.
Zkušení průvodci (většina doprovázela exkurze v Berlíně již čtyřikrát) pomohou zhodnotit dojmy z navštívených školek při večeních briefincích. Hodnotná je také neformální stránka této vzdělávací exkurze - setkání s dalšími účastníky z jiných školek, pohled na vlastní organizaci z jiné perspektivy. Za uplynulá léta nasbírali pracovníci ALMŠ mnoho zkušeností a vytvořili nástroje, jak podpořit účastníky v efektivním využití zkušeností z krátkodobé stáže.

Další důvody, proč jet do Berlína s Asociací lesních MŠ si přečtěte zde.

 

PROGRAM

14. 1. odjezd v odpoledních hodinách z autobusového nádraží Praha - Florenc
15. - 17. 1. návštěvy lesních MŠ a badatelského centra Helleum
17. 1. návrat v pozdních nočních hodinách do Prahy (autobusové nádraží Praha - Florenc)

 

PODMÍNKY ÚČASTI

Exkurze probíhají ve čtyř až pětičlenných skupinách s průvodcem - tlumočníkem. Exkurze se bude konat přihlásí-li se min. 4 účastníci. Maximální počet účastníků ve skupině je 5 účastníků. Maximální počet skupin jsou 3.

Cena zahrnuje dopravu do Berlína a zpět, ubytování se snídaní, program a tlumočení.
Cena nezahrnuje: místní dopravu po Berlíně (cca 25 EUR), obědy a večeře (doporučíme příjemná místa, v hostelu lze využít kuchyňku).

Kapacita exkurze je v tuto chvíli naplněna. Máte-li zájem přihlásit se jako náhradník, pošlete své jméno, tel. číslo, adresu, případně fakturační údaje své organizace Johaně Passerin.

Cena: Kč 5 500,-

Další informace Vám může poskytnout Johana Passerin.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se