Přírodní pedagogika pro pokročilé: Síla hry v přírodě

28.11.2020 10:00 - 28.11.2020 18:00

Volné pokračování základního kurzu přírodní pedagogiky s Rudolfem Hettichem.

Ven nemusíte vozit batoh plný materiálů ke hře. Často vám bude stačit hrst nápadů z kapsy. Tyto poklady máte vždy u sebe pro každou příležitost. Mají podobu písní, rýmů a tanců, drobné řemeslné činnosti (vyřezávání), jazykové a prstové hry, rychlé experimenty, příběhy, triky s přírodninami. Využijete je jak při krátkých zastaveních v lese, tak jako nabídku pro podporu vzdělávacích cílů.  Všechny uvedené poklady z kapsy se rychle a snadno připravují, osvědčily se v praxi a obohatí váš běžný den v  lese.  

Přírodní pedagogika je obor rozšířený zejména v Německu, odkud pochází i lektor celého cyklu RUDOLF HETTICH. Zabývá se fenoménem volné hry, působí jako poradce pro design přírodních herních prostor, vedoucí svobodného vzdělávacího zařízení neziskové org. Gessellschaft fur Natur und Umwelterziehung. Kromě toho také vede nakladatelství, které vydává odborný časopis pro pedagogy Urspiel (Prahra).

V rámci Přírodní pedagogiky pro pokročilé nabízíme také kurz 50 aktivit v kapsy.

 

Termín konání: sobota 28. 11. 2020, 10:00 - 18:00
Místo konání: Ekocentrum Loutí, Loutí 4, Rabyně, mapa. Při cestování hromadnou dopravou přes Prahu vyhledávejte zastávku: Rabyně, Loutí (volba: zastávka PID, autobusy, MHD, nikoliv Benešov). Pokud plánujete cestovat autem, využijte spolujízdu. 

Cena: 999 Kč členové ALMŠ za jeden seminář (50 aktivit z kapsy nebo Síla hry v přírodě, oba semináře 1998 Kč) / 1250 Kč nečlenové (jeden seminář, oba semináře 2500 Kč)

Pro koho: pro všechny pedagogické pracovníky, kteří absolvovali kurz Přírodní pedagogiky s Rudolfem Hettichem

 

Seminář je podpořen grantem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Přihlásit se můžete ZDE

 

V případě otázek kontaktujte, prosím, produkční Martinu Dvořákovou

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se