Pro rodiče: Co potřebuje dítě pro dobrý spánek

16.5.2024 18:00 - 16.5.2024 19:30

Spánek je jednou ze základních životních potřeb. Malé dítě předškolního věku potřebuje spát 11-13 hodin za každých 24 hodin.

Jak to ale zařídit, aby dítě usnulo ve školce a potom také večer? Souvisí odpolední spánek s pozdním večerním usínáním? Jaké jsou podmínky pro dobrý spánek doma a ve školce a co jsou naopak největší zabijáci spánku?

První část webináře proběhne formou přednášky, poslední půlhodinka bude prostorem pro otázky a případnou společnou diskuzi.

O lektorce:
Mgr. Johana Passerin stála u založení Asociace lesních MŠ, kde působí dodnes jako členka Rady a koordinátorka Skupiny pro kvalitu. V lesní školce působí od roku 2010. Je ředitelkou lesní MŠ Hvězdy v lese, kterou v roce 2014 založila. Absolvovala čtyřleté studium waldorfské předškolní pedagogiky (2014) a mnoho stáží v předškolních zařízeních (Německo, Izrael, Dánsko, Švédsko, Rakousko, Skotsko a Island). Na Univerzitě Palackého v Olomouci vystudovala speciální pedagogiku předškolního věku (2020) a navazující magisterský obor Muzikoterapie (2023). Lesním školkám poskytuje konzultace a kolegiální podporu, přednáší zejména na téma volná hra, pohádky, svátky a tradice a potřeby malého dítěte a týmová práce v souladu na hodnotách.

Pro koho: pro rodiče současných a budoucích dětí z lesních školek

Termín konání: čtvrtek 16. 5. 2024 od 18:00 do 19:30

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Novinka: Všechny webináře ve školním roce 2023/2024 budou nahrávány. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu konání webináře.  

Cena: 490 Kč za osobu / záznam. 

Přihlásit se můžete zde.

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Michaelu Hořejší (michaela.horejsi@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se