Infobalíček

<  Zpět na výpis

Informační balíček je základní pomůckou pro všechny zřizovatele lesních mateřských škol. Umožňuje rychlou a efektivní orientaci v problematice legislativy, práv, pojištění, hygieny i pedagogiky. Neslouží pouze novým členům, ale velmi si ho pochvalují i zkušené mateřské školky, pro jeho aktuálnost a ojedinělosti. Všichni členové díky těmto materiálům získávají komplexní podklady pro provozování lesní mateřské školy. V prosinci 2015 byl slavnostně pokřtěn nový Infobalíček, který rozšířil dosavadní poznatky o nové oblasti. Jedná se tak o nejaktuálnější a nejobsáhlejší návod, jak založit a provozovat lesní mateřskou školu.

Balíček je vydán jako elektronická kniha na CD a je možné jej získat na všech akcích Asociace lesních mateřských škol či na vyžádání. Členům Asociace lesních MŠ je také kompletně dostupný v interní sekci webu.

První vydání bylo podpořeno MŠMT, druhé pak MŽP. V současnosti vzniká v rámci projektu Rozvíjení kapacit lesních MŠ v ČR již třetí aktualizované vydání Infobalíčku. Nová aktualizovaná a rozšířená verze bude dostupná v polovině roku 2018.

 

Máte-li zájem přispět k nové verzi Infobalíčku obraťte se na Magdu Kvítkovou.

 

Začínající školky, které se zatím nerozhodly pro členství v ALMŠ, ale mají zájem pouze o Infobaliček, prosím kontaktujte Martinu Dvořákovou na martina.dvorakova@lesnims.cz.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se