Poskytované služby

KONZULTACE
Uvažujete o založení lesní MŠ nebo klubu? Máte školku a dostali jste do obtížné situace? Nejste si jisti, jestli už je ten pravý čas na certifikaci podle Standardů kvality lesních MŠ a klubů?

Poskytujeme individuální konzultace s lidmi, kteří mají dlouholeté zkušenosti s provozem lesní MŠ a řadu peripetií již překonali nebo jim předešli. Konzultanti Asociace LMŠ mohou přijet za vámi nebo naopak. Témata konzultace domlouváte rámcově předem, aby vám tým Asociace lesních MŠ mohl doporučit člověka s potřebnou zkušeností a ideálně z vašeho regionu. Konzultanta si můžete vybrat i sami přímo z nejužšího týmu ALMŠ nebo Skupiny pro kvalitu.

Cena pro členy ALMŠ a příjemce Informačního servisu: 750 Kč/hod. + případné cestovné.

Cena pro ostatní: 850 Kč/hod + případné cestovné.

V případě zájmu vyplňte tento formulář.

 

INFORMAČNÍ SERVIS

Nečlenské subjekty mohou získat srovnatelné služby a přístup k informacím jako členové: profil na mapě lesních školek, snížené kurzovné, přístup do členské sekce webu (aktuální informace z legislativy, vodítka pro vstup do školského rejstříku, Infobalíček, přehled grantů atp.). Pro předplatitele Informačního servisu platí všechny výhody jako pro členy kromě účasti načlenských schůzích ALMŠ (Sletech) a některých grantových vzdělávacích akcích.

Cena: 700 Kč/měsíčně. Dobu, po jakou chcete službu využívat určujete sami, minimum jsou 2 měsíce.

V případě zájmu se obraťte na Martinu Dvořákovou.

 

NEWSLETTER ALMŠ - LESNÍ ZPRÁVY

Kdokoliv a kdykoliv se může přihlásit k odběru měsíčního newsletteru Asociace lesních MŠ, občasných pozvánek a neodkladných novinek z dění kolem lesních mateřských škol a klubů. Zpráv je přibližně 20 za jeden kalendářní rok.

Zástupci členských organizací a předplatitelé informačního servisu dostávají newsletter a další zprávy automaticky. 
Některé zprávy v newsletteru směrují do členské sekce webu. Vstup do ní je umožněn pouze zástupcům členů a předplatitelů informačního servisu. 

K odběru lesních zpráv se můžete přihlásit zde.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se