Tiskové zprávy

 • TZ: V Praze přednášel norský odborník na inkluzi a předškolní vzdělávání Godi Keller

  Praha - V Toulcově dvoře se během čtyř intenzivních dnů (26. 7. do 29. 7.) odehrála největší pedagogická událost pro průvodkyně a průvodce lesních mateřských škol u nás. Letní škola pro pedagogy LMŠ přivítala více jak 100 zájemců z České a Slovenské republiky. Hlavním hostem letošního, již sedmého, ročníku byl norský odborník Godi Keller. Událost se odehrála pod taktovkou Asociace lesních mateřských škol.

  Detail článku

 • TZ: Začíná největší akce pro pedagogy lesních mateřských škol

  Praha - V Toulcově dvoře 26. 7. 2016 začíná Letní škola pro pedagogy lesních mateřských škol. Akce potrvá do 29. 7. 2016. Neopakovatelná atmosféra sdílení, podpory a soudržnosti, ale také nové impulsy v pedagogické oblasti pro průvodce dětí z českých a slovenských lesních mateřských škol, to je největší vzdělávací událost každého roku  - Letní škola pro pedagogy LMŠ. Ústředním tématem letošního, již sedmého ročníku, bude otázka, jak spojit profesionalitu a autenticitu v práci pedagoga.

  Detail článku

 • TZ: Den lesních mateřských škol oslavil nejrychleji rostoucí síť lesních MŠ na světě

  Během Dne lesních MŠ, nad kterým přijalo záštitu Ministerstvo životního prostředí, se ve vybraných školkách po celé republice otevřela vrátka a návštěvníci mohli poznávat jejich zázemí. Česká republika se počtem lesních mateřských škol blíží k zemím s jejich nejvyšším počtem na světě.

  Detail článku

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se