Sháním / Nabízím

Nabídka

Poptávka

 • Hledáme průvodce

  1. 6. 2017

  Dětský lesní klub Hájenka ve Zborné u Jihlavy hledá posilu do týmu. Hledáme člověka, který má rád děti, nevadí mu být za každého počasí venku, nezkazí žádnou legraci a potáhne s námi za jeden provaz.

  Detail inzerátu

 • Lesní pedagog

  24. 5. 2017

  Od nového školního roku (září 2017) či dříve na "zkušenou" hledáme lesního pedagoga na 2-3 dny v týdnu.

  Detail inzerátu

 • Hledáme průvodce od září

  19. 5. 2017

  Lesní klub NA TROJANOVSKÉ PASECE hledá posilu do týmu průvodců na 2dny v týdnu od září 2017. Možnost nástupu už o prázdninách v rámci přívesnických táborů.

  Detail inzerátu

 • Práce s dětmi

  3. 5. 2017

  Lesní MŠ Lískáček se sídlem Jílové u Prahy a pětiletou tradicí hledá od září 2017 posily do týmu.Výběrové řízení na pozice Pedagog a Asistent pedagoga je vypsáno do 8. 5. 2017.

  Detail inzerátu

 • Hledáme průvodce

  18. 4. 2017

  Do týmu hledáme průvodce - hlavního pedagoga.

  Detail inzerátu

 • Založení nové LMŠ Opavsko

  12. 4. 2017

  Hledáme nadšené kolegy pro založení nové LMŠ v okolí Opavy. Pokud sdílíte stejný pohled na svět jako malé děti, být celý den venku, jíst přirozené rostlinné jídlo, které si umíme sami pěstovat i připravovat, pokud chcete být součástí týmu, ve které ctíme dětskou moudrost a lásku ke zvířatům i přírodě, neváhejte a kontaktujte nás. Ať už jste pedagog, majitel pozemku pro založení LMŠ nebo i vášnivá hospodyňka či zkušený investor do projektů, které mají hloubky, smysl a skutečný užitek pro naše nejmilovanější bytosti, pro naše děti. Děkujeme a těšíme se na další kontakt s Vámi. Eva Benek, eva@vitarianstyle.com, +420 774 088 854

  Detail inzerátu

 • LMŠ Studánka Beroun hledá Ředitele/Ředitelku

  6. 4. 2017

  Lesní mateřská škola Studánka jakožto jedna z prvních certifikovaných školek v rámci programu Asociace lesních mateřských škol stojí před novou výzvou - stát se školským zařízením registrovaném na MŠMT a poskytnout tak dětem možnost pokračovat ve smysluplném a plnohodnotném vzdělávání v přírodě. Nyní je pro nás klíčové ještě hlouběji zakořenit v principech, které považujeme za nepostradatelné ve zdravém životě našich dětí: prostor pro neohrožené budování vlastní sebeúcty, bezpečný emocionální vývoj, vnitřní motivaci a radostné prožívání v pohybu, obklopeni přírodou, která vyživuje a harmonizuje. Hledáme osobnost s odbornou kvalifikací, manažerskými dovednostmi a s nadšením pro koncept lesních školek, která by uchopila naši vizi, a dále ji realizovala v každodenním životě.

  Detail inzerátu

 • Hledáme ředitelku/ředitele LMŠ Těptín

  29. 3. 2017

  LMŠ Těptín na Praze - východ hledá od září 2017 ředitele/ředitelku.

  Detail inzerátu

 • Stále hledáme pedagogy do brněnských lesních školek!

  27. 3. 2017

  Přijďte pracovat do Sýkorky a Medlánky, rádi Vás přivítáme do našeho týmu. Obě školky nabízí spoustu hravých dětí, Sýkorka navíc krásnou rozlehlou zahradu s potokem a přilehlým lesem, Medlánka zas klidné prostředí přírodní památky.

  Detail inzerátu

 • Specifika rodičů, kteří si pro své děti volí lesní mateřské školy

  15. 3. 2017

  Platný odkaz k dotazníku: http://www.click4survey.cz/s/12518/e0c504ba

  Detail inzerátu

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se