Pro pedagogy

Pro pedagogy je Asociace lesních MŠ především "prostorem", kde najdou zajímavé příležitosti k dalšímu vzdělávání a rozvoji. Pro každý školní rok ALMŠ a její pobočný spolek Škola lesem připravuje: 

Všechny akce najdete také v kalendáři. Pedagogové a také rodiče dětí z členských školek mají zvýhodněnou výši kurzovného. 


ALMŠ i její pobočný spolek Škola lesem jsou akreditovanými vzdělávacími institucemi a vybrané semináře mají akreditace MŠMT (informace je uvedena vždy u daného semináře).  


Při všech vzdělávacích akcích klade ALMŠ důraz také na prostor pro sdílení a výměnu zkušeností z každodenní praxe. I proto vytvořila také uzavřenou skupinu Fórum pro lesní MŠ na Facebooku. Její součástí může být zástupce kterékoliv členské školky. Pedagogové mohou využít také možnost konzultací se zkušenými zástupci ALMŠ (tým a Skupina pro kvalitu).


Ve veřejné sekci těchto webových stránek najdete zajímavé studijní materiály a v členské sekci pak mnoho dalších informací ze světa lesních školek. Členská sekce je přístupná také v rámci informačního servisu


Více informací najdete v našem veřejném profilu na Facebooku a v pravidelném newsletteru Lesní zprávy (přihlásit se k jeho odběru můžete zde), kde se každý měsíc dozvíte nejpodstatnější novinky, legislativní a grantové aktuality a plánované akce


V sekci Sháním/Nabízím můžete zveřejňovat své nabídky a poptávky nejen práce v lesních mateřských školách a klubech.


Není vaše školka členem ALMŠ? Pojďme to změnit!

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se