Speciál pro MŠ: Jak na hygienu v lese

6.2.2024 8:00 - 6.2.2024 10:00

Hygiena je důležitým prvkem vzdělávání. Jak na ní, pokud jste uvnitř budovy, je jasné. Jak na ní ale v lese?

Webinář určený všem učitelkám klasických “kamenných” MŠ, které chtějí začít chodit s dětmi ven pravidelně za každého počasí. Nejdříve třeba jen na dopoledne a postupem času třeba na celý den.

Hygiena je důležitým prvkem vzdělávání (a paragrafů vyhlášek). A my jí v lesních školkách věnujeme řádnou pozornost. Rádi předáme naše vychytávky a osvědčené postupy, abyste i vy mohli s dětmi pořádně ven. Prakticky projdeme vše od mytí rukou přes toaletu až po komunikaci s rodiči. Blátu zdar!

O lektorce:
Bc. Magda Kvítková studovala Občanský sektor na UK, má praxi v různých neziskových organizacích, především v NROS, ale také CDS Jedličkova ústavu. Profesně ji velmi zajímá rozvoj neziskového sektoru jako celku, advokacie  a síťování. Je členkou kontrolního výboru SKAV. V ALMŠ má na starosti oblast legislativy, watchdog a podporu lesních MŠ a klubů formou zpracování odborných textů a konzultací. Podrobněji se zabývá tématy spojenými hygienou a stravováním v prostředí lesních školek a povinnou dokumentací. Má dvě dcery, volný čas tráví nejraději s rodinou na horách na dlouhých výletech. Magdu můžete požádat o konzultaci v oblasti legislativy, školky její služby oceňují zejména při zakládání či transformaci na LMŠ.

Pro koho: primárně pro učitelky mateřských škol

Termín konání: úterý 6. 2. 2024 od 8:00 do 10:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Záznam: Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu dva měsíce po termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde. 

Základní cena za osobu / záznam: 990 Kč
Sleva pro členy v tarifu 3 a 2 - 20%, sleva pro členy v tarifu 1 - 10%.
Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné organizace zdarma. Pokud víte, že záznam budete sdílet se školkovým týmem, a můžete si to dovolit, oceníme, když si přístupů zakoupíte více.

Přihlásit se na webinář nebo si zpětně objednat pouze záznam můžete ZDE

Storno podmínky Školy lesem najdete zde

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se