Držíme Vám palce a jsme tu pro Vás

Zveřejněno: 28. 8. 2018

<  Zpět na výpis

Odpovídáme na poptávku a připravili jsme volné pokračování kurzu pedagogicko-psychologického minima s Alenou Lalákovou. SUPERVIZNÍ SKUPINY (jedna v Brně, druhá v Praze) Vám umožní sdílet své zkušenosti s ostatními a vybírat témata, kterými Vás zkušená supervizorka provede. 

Často se setkáváme s obavami ze Standardů kvality, často se na nás obracíte s dotazy na zlepšení fungování týmu, finanční situace vaší organizace, stranou nezůstává ani téma pedagogické koncepce. Máme pro Vás skvělou zprávu. Připravili jsme kurz CESTA K DOBRÉ ŠKOLCE, který Vám pomůže všechny tyto oblasti systematicky zlepšit. Organizace seminářů i jejich cena jsou nastaveny tak, abyste se jich mohli účastnit s kolegy z týmu a zároveň mohli případné změny rovnou realizovat v provozu a své zkušenosti sdílet na další bloku cyklu.

Pořádáme také třetí ročník unikátní PŘÍRODNÍ PEDAGOGIKY s Rudolfem Hettichem. Kapacita kurzu je již bohužel naplněna, ale nesmutněte. Kromě kontinuální kurzu jsme připravili také dvě samostatné PŘÍRODOVĚDNÉ EXPEDICE

Chybět nesmí ani nabídka otevřených seminářů. Některé se uskuteční ještě jako součást projektu Rozvíjení kapacit LMŠ v ČR (Pracovně-právní minimum, Volná hra, Od pedagogické koncepci k ŠVP), další patří mezi již tradiční události Zakládáme lesní školku. Pro kompletní přehled prozkoumejte Kalendář.

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se