Podmínky účasti

Letní školy 2020 se mohou účastnit zájemci z řad členů ALMŠ i široké veřejnosti. Vzhledem k omezené kapacitě, která je letos menší než počet členů, nelze garantovat místo pro každého člena. Otevíráme všem možnost přihlásit se hned. Přihlašování probíhá od 3. do 30. června 2020 (nebo do naplnění kapacity).

 

MÍSTO KONÁNÍ

Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně, MAPA

Při cestování hromadnou dopravou přes Prahu vyhledávejte zastávku: Rabyně, Loutí (volba: zastávka PID, autobusy, MHD, nikoliv Benešov). Pokud budete cestovat autem, máte možnost spolujízdy. Parkování na parkovišti u Ekocentra bude zpoplatněno (výše se bude odvíjet od počtu aut na místě). 

PŘÍJEZD: čtvrtek odpoledne. Mějte prosím na paměti, že v 15:30 začíná Slet, po Sletu bude následovat večeře, registraci je potřeba vyřídit před začátkem Sletu. Děkujeme za pochopení. 

ODJEZD: po nedělním obědě a úklidu. Úklidem je míněn zejm. úklid po každém z Vás, za jakoukoliv další výpomoc během Letní školy a po jejím skončení budeme vděčni.

 

DOPORUČUJEME VYUŽÍT SPOLUJÍZDU. Vytvořili jsme pro vás tabulku, prostřednictvím které se můžete dohodnout s ostatními účastníky. 

 

UBYTOVÁNÍ

V Loutí lze přespat ve vlastním stanu a spacáku. Letos nebude k dispozici zázemí stanového městečka s venkovní umývárnou, bude však možné využívat kompostovací záchody. V samotném Ekocentru hned vedle stanového městečka se nachází sociální zařízení včetně sprch.
Dále je díky menšímu počtu účastníků během Letní školy možné přespat i ve vybraných přednáškových místnostech na vlastní karimatce, ve vlastním spacáku (s nutností sklizení věcí přes den do vyhrazeného prostoru). 
Poplatek za spaní ve stanu a v sálech je zahrnut v ceně Letní školy. 

Pro účastníky je vyhrazeno také celkem 20 míst/lůžek ve 4 pokojích Ekocentra Loutí.
Cena za noc je 270 Kč/osoba/noc (ve vlastním spacáku) resp. 370 Kč/osoba/noc (v peřinách Ekocentra). 
Poplatek uhradíte přímo Ekocentru Loutí. 

PŘEČTĚTE SI PROSÍM TAKÉ PRAVIDLA POBYTU V EKOCENTRU LOUTÍ

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Maximální kapacita akce je 50 účastníků.

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete Letní školy zúčastnit a odhlásíte se do 20. června, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 1000 Kč. Při odhlášení po tomto termínu bude účtován účastnický poplatek za program v plné výši. Stravné Vám bude vráceno. Je také možné za sebe poslat náhradníka. V případě zásahu vyšší moci a nutnosti Letní školu zrušit, budou vráceny 2/3 účastnického poplatku.

 

CENA

2400 Kč členové ALMŠ / 3000 Kč nečlenové ALMŠ

Cena Letní školy zahrnuje třídenní program a ubytování ve stanu/přespání v sále.

Stravné a případné ubytování v pokoji je fakturováno zvlášť, úhrada obou faktur je podmínkou účasti na Letní škole. 


STRAVOVÁNÍ

Vegetariánské, veganské a hlavně vynikající! Loutí je místo v srdci přírody, obchod tu nenajdete. Na skromné osobní zásoby je možné využít společné lednice. 

Vzhledem k dopadu krize na velkou část průvodců z lesních školek a nižšímu počtu účastníků 11. Letní školy je možné výjimečně využít možnosti objednat si i jen obědy. Nicméně skladování vlastních potravin a možnost soukromého vaření nelze zajistit plnohodnotně. Vlastní stravování je i časově náročnější a v programu na něj není možné vyhradit více času. Je-li to jen trochu ve vašich možnostech, doporučujeme objednat si plnou penzi. 

Plná penze: 300 Kč
Oběd: 150 Kč


DĚTI A PSI

Přítomnost dětí ani psů na Letní škole není z kapacitních důvodů možná. 

 

S SEBOU

  • stan, spacák, karimatka (dle vybraného ubytování)
  • ekologické hygienické potřeby a ručník
  • plavky
  • hudební nástroje
  • hotovost

 

KONTAKTNÍ OSOBA

Martina Dvořáková, tel. 604 569 166 - produkce, fakturace

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se