Podmínky účasti

Letní škola 2018 se koná v rámci projektu Rozvíjení kapacit LMŠ v ČR, který je podpořen z Evropského sociálního fondu a určen pro členské organizace ALMŠ. Letní školy se tedy mohou účastnit pouze základní, certifikovaní nebo čestní členové ALMŠ.

 

MÍSTO KONÁNÍ

Ekocentrum Loutí
Loutí 4, 252 08 Rabyně
mapa

Na cestu do Loutí využijte spolujízdu!

 

UBYTOVÁNÍ

Přespat lze ve vlastním stanu a spacáku, ve stanovém městečku, kde budou kompostovací záchody, cisterna s pitnou vodou a velký vojenský stan pro společné posezení. V samotném Ekocentru hned vedle stanového městečka se nachází další sociální zařízení, včetně sprch, které budete moci využívat.

Během Letní školy je možné přespat i v sále, od úterý do pátku se zde ale budou konat přednášky a ze sálu bude třeba sklidit všechny věci. Zároveň je třeba počítat, že sál budou moci při nepříznivém počasí využít i stanující účastníci.

V Ekocentru je i několik vícelůžkových pokojů, které budou obsazeny lektory, zahraničními partnery z projektu Erasmus a přípravným týmem Letní školy. Pár postelí pro těhotné ženy najdeme, v případě zájmu napište Martině! Cena při spaní v Ekocentru je 2 720 Kč/účastník.

 

STRAVOVÁNÍ

Vegetariánské i veganské a hlavně vynikající!

Loutí je místo v srdci přírody, obchod tu nenajdete. Na menší zásoby je možné využít společné lednice.

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Asociace lesních MŠ hlídání dětí nezajišťuje. Účast dětí na programu Letní školy není z kapacitních důvodů možná.

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Letní škola je určena pro členy Asociace lesních MŠ. Maximální kapacita akce je 120 osob (hurá navyšujeme!).

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Cílem Letní školy je také sdílení, poznání se mezi sebou, výměna zkušeností, což by při střídání lidí nebylo možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Každá členská organizace ALMŠ má k dispozici minimálně jedno místo. Přihlašování bude probíhat ve dvou kolech. V prvním kole lze přihlásit pouze jednoho účastníka z každé členské organizace. V druhém kole je přihlašování neomezené, přednost budou mít zájemci z řad certfikovaných členů.

Ubytování a strava (vegetariánská nebo veganská plná penze od pondělní večeře do pátečního oběda) jsou nedílnou součástí programu Letní školy a platí se předem na základě zaslané faktury (více informací níže) ve výši 2 520 Kč/účastník nocující ve stanu. Z organizačních důvodů můžeme udělat výjimku pouze ze skutečně závažných důvodů, děkujeme za pochopení.

 

PŘIHLÁŠKY

Přihlásit se mohou pouze členské organizace. V prvním kole přihlašování, do 10. června, může každá členská školka nebo klub přihlásit jednoho účastníka. V druhém kole, od 11. června, lze přihlásit druhého a dalšího účastníka z každého členského školky nebo klubu, certifikované LMŠ/LK budou mít dvě místa rezervována přednostně.

Během několika dnů po přihlášení Vám budou zaslány podklady k platbě za stravu a ubytování. Uhrazením faktury potvrdíte rezervaci pro Vaši školku či klub. Po připsání úhrady na účet ALMŠ Vám bude odeslán přihlašovací formulář na dílny, které si letos poprvé můžete vybrat předem. Každý účastník si vybírá jednu kontinuální dílnu (cyklus na sebe navazujících tří dílen pro uzavřenou skupinu), a tři jednorázové dílny (každý den jiná).

Přihlášky: zde.

 

KONTAKTNÍ OSOBY

Johana Passerin, johana.passerin@lesnims.cz, tel. 777 822 808 – produkce

Martina Dvořáková, martina.dvorakova@lesnims.cz, tel. 604 569 166 - ubytování, strava, kapacita atd.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se