Podmínky účasti

Letní školy 2019 se mohou účastnit zájemci z řad členů ALMŠ i široké veřejnosti. 

 

MÍSTO KONÁNÍ

Ekocentrum Loutí
Loutí 4, 252 08 Rabyně
mapa
Při cestování hromadnou dopravou přes Prahu vyhledávejte zastávku: Rabyně, Loutí (volba: zastávka PID, autobusy, MHD, nikoliv Benešov). Pokud budete cestovat autem, máte možnost spolujízdy. Parkování na parkovišti u Ekocentra bude zpoplatněno.

 

UBYTOVÁNÍ

V Loutí lze přespat ve vlastním stanu a spacáku ve stanovém městečku, kde budou kompostovací záchody, cisterna s pitnou vodou, velký vojenský stan pro společné posezení a věříme, že i venkovní sprchy. V samotném Ekocentru hned vedle stanového městečka se nachází další sociální zařízení včetně sprch.

V případě nepřízně počasí je během Letní školy možné přespat i v sále, od úterý do pátku se zde ale budou konat přednášky a ze sálu bude třeba sklidit všechny věci. V Ekocentru je i několik vícelůžkových pokojů, které budou obsazeny lektory a realizačním týmem. Pár postelí pro těhotné ženy najdeme, v případě zájmu napište Martině

PŘEČTĚTE SI PROSÍM TAKÉ PRAVIDLA POBYTU V Ekocentru Loutí

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Maximální kapacita akce je 120 osob.

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Cílem Letní školy je také sdílení, poznání se mezi sebou, výměna zkušeností, což by při střídání lidí nebylo možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Každá členská organizace ALMŠ má k dispozici minimálně jedno místo. 

Ubytování a strava jsou nedílnou součástí ceny Letní školy a platí se předem na základě zaslaných faktur. 

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete Letní školy zúčastnit, a odhlásíte se do 20. května, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 1000 Kč. Při odhlášení po tomto termínu bude účtován účastnický poplatek za program v plné výši. Stravné Vám bude vráceno. Je také možné za sebe poslat náhradníka, kterého je nutné nahlásit Martině Dvořákové. V případě zrušení akce pořadatelem se vracejí uhrazené částky v plné výši.

 

CENA

3700 Kč / os. program a ubytování pro členské organizace a studenty, 4700 Kč / os. ostatní

1200 Kč / os. plná penze

Cena celkem 4 900 Kč resp. 5 900 Kč. 

Cena Letní školy zahrnuje čtyřdenní program, ubytování a plnou penzi. Stravné je fakturováno zvlášť, úhrada obou faktur je podmínkou pro účast na Letní škole. Ubytování je zahrnuto ve faktuře za Letní školu, která se hradí ALMŠ. Zázemí stanového městečka je vystavěno pro účastníky Letní školy a je zahrnuto v ceně pronájmu ekocentra, proto cenu za ubytování a služby ekocentra nelze oddělit od programu.

Kapacita Letní školy je 120 osob. Pro tento počet nelze zajistit místo pro skladování vlastního jídla ani koordinovat jiné možnosti stravování než plnou penzi. Prosíme akceptujte podmínku plné penze, cena za snídani, oběd i večeři je příjemných 300 Kč / os./ den. 

 

STRAVOVÁNÍ

Vegetariánské, veganské a hlavně vynikající! Prosím vezměte si s sebou vlastní misku/talíř, hrnek a příbor. 

Loutí je místo v srdci přírody, obchod tu nenajdete. Na menší zásoby je možné využít společné lednice. 

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Asociace lesních MŠ hlídání dětí nezajišťuje. Účast dětí na programu Letní školy není z kapacitních důvodů možná.

 

PŘIHLÁŠKY

Přihlašovací formulář.

V prvním kole (do konce května 2019) přihlašování může každá členská organizace přihlásit jednoho účastníka, certifikované školky mohou rovnou přihlásit dva účastníky. V druhém kole ( od 1. června 2019) se může přihlašovat kdokoliv.

Během několika dnů po přihlášení Vám budou zaslány podklady k platbám. Uhrazením faktur potvrdíte rezervaci pro Vaši školku či klub a budou Vám zpřístupněny přihlašovací formuláře na odpolední dílny. Každý účastník si vybírá jednu kontinuální dílnu (cyklus na sebe navazujících tří dílen pro uzavřenou skupinu), a tři jednorázové dílny (každý den jiná).

 

KONTAKTNÍ OSOBY

Johana Passerin, johana.passerin@lesnims.cz, tel. 777 822 808 – program

Martina Dvořáková, martina.dvorakova@lesnims.cz, tel. 604 569 166 - produkce, fakturace

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se