Podmínky účasti

Letní školy 2020 se mohou účastnit zájemci z řad členů ALMŠ i široké veřejnosti. 

 

MÍSTO KONÁNÍ

Ekocentrum Loutí

Loutí 4, 252 08 Rabyně 

mapa

Při cestování hromadnou dopravou přes Prahu vyhledávejte zastávku: Rabyně, Loutí (volba: zastávka PID, autobusy, MHD, nikoliv Benešov). Pokud budete cestovat autem, máte možnost spolujízdy. Parkování na parkovišti u Ekocentra bude zpoplatněno.

 

UBYTOVÁNÍ

V Loutí lze přespat ve vlastním stanu a spacáku ve stanovém městečku, kde budou kompostovací záchody, cisterna s pitnou vodou, velký vojenský stan pro společné posezení, osvěžující venkovní sprchy. V samotném Ekocentru hned vedle stanového městečka se nachází další sociální zařízení včetně sprch.

V případě nepřízně počasí je během Letní školy možné přespat i v sále, od úterý do pátku se zde ale budou konat přednášky a ze sálu bude třeba sklidit všechny věci. V Ekocentru je i několik vícelůžkových pokojů, které budou obsazeny lektory a realizačním týmem. Pár postelí pro těhotné ženy najdeme, v případě zájmu napište Martině! 

PŘEČTĚTE SI PROSÍM TAKÉ PRAVIDLA POBYTU V Ekocentru Loutí

 

ÚČAST, PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Maximální kapacita akce je 120 osob.

Střídání účastníků z jedné organizace v rámci jednoho místa není možné. Prosíme o respektování tohoto pravidla.

Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete Letní školy zúčastnit, a odhlásíte se do 20. května, bude Vám účtován storno poplatek ve výši 1000 Kč. Při odhlášení po tomto termínu bude účtován účastnický poplatek za program v plné výši. Stravné Vám bude vráceno. Je také možné za sebe poslat náhradníka. V případě zrušení akce pořadatelem se vracejí uhrazené částky v plné výši.

 

CENA

Bude zveřejněna na konci března.

Cena Letní školy zahrnuje čtyřdenní program, ubytování a plnou penzi. Stravné je fakturováno zvlášť, úhrada obou faktur je podmínkou pro účast na Letní škole. Ubytování je zahrnuto ve faktuře za Letní školu, která se hradí ALMŠ. Zázemí stanového městečka je vystavěno pro účastníky Letní školy a je zahrnuto v ceně pronájmu ekocentra, proto cenu za ubytování a služby ekocentra nelze oddělit od programu.

V tomto počtu není možné zajistit místo pro skladování vlastního jídla ani koordinovat jiné možnosti stravování než plnou penzi. Prosíme akceptujte podmínku plné penze.

 

STRAVOVÁNÍ

Vegetariánské, veganské a hlavně vynikající! Loutí je místo v srdci přírody, obchod tu nenajdete. Na menší zásoby je možné využít společné lednice. 

 

DĚTI A PSI

Přítomnost dětí ani psů na Letní škole není z kapacitních důvodů bohužel možná. Pokud nemůžete odjet od svého malého miminka, zajistěte mu prosím doprovod na dobu, po kterou se budete účastnit programu Letní školy. 

 

S SEBOU

  • stan 
  • spacák a karimatka
  • miska na jídlo a příbory
  • hygienické potřeby a ručník
  • plavky
  • hudební nástroje
  • hotovost

 

KONTAKTNÍ OSOBY

Johana Passerin, johana.passerin@lesnims.cz, tel. 777 822 808 – program

Martina Dvořáková, martina.dvorakova@lesnims.cz, tel. 604 569 166 - produkce, fakturace

 

 

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se