Novinky

 • Štěstí přeje připraveným

  Uskutečnil se devátý ročník Letní školy 2018. Poprvé mimo Prahu, poprvé v tábornických podmínkách a poprvé v počtu přes 110 účastníků. Teď už můžeme říct, že vše proběhlo bez klopýtnutí, hladce a ke spokojenosti lektorů, účastníků i samotného produkčního týmu. Zvolený podtitul Pomalu, ale jistě znamenal hodně i pro nás. Pomalu, ale jistě znamenalo nepodcenit přípravy. Ty trvaly už od února 2018 a vyvrcholily intenzivním pracovním týdnem těšně před Letní školou. Pomalu, ale jistě znamenalo zpomalit. Zastavit se na jednom místě, společně více prožívat.

  Detail článku

 • Pomalu, ale jistě. Letní škola 2018 se blíží.

  Devátý ročník Letní školy 2018 nese podtitul POMALU, ALE JISTĚ. Pomalu, ale jistě se blížíme k desátému výročí založení prvních lesních školek v České republice. Pomalu, ale jistě se lesní školky stávají součástí vzdělávacího systému a uznávanou alternativou. Pomalu se stáváme profesionály ve svém oboru, ale jistě neztrácíme kontakt se svými kořeny, rovnováhu mezi profesionalitou a autenticitou, hravostí a vážností. Vidíme, že je lepší jít pomalu a neztratit pod nohama pevnou zem.

  Detail článku

 • Přednášky na Letní škole 2017 i pro členy ALMŠ, kteří se nezúčastní celého programu!

  Členové ALMŠ opět naplnili Letní školu 2017 a přihlašovat se mohou již pouze náhradníci. Dobrou zprávou pro všechny, kteří se na celý program nedostali, je možnost účastnit se dopoledních přednášek!

  Detail článku

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se