Novinky

 • Letní škola 2020 bude!

  Bylo to napínavé, ale Letní škola 2020 bude! V novém termínu, ve zjednodušeném formátu, kapacita bude jen poloviční, ale věříme, že i tak si znovu společně užijeme prázdninovou atmosféru a rozšíříme své nejen pedagogické obzory. Původně připravovaný program jsme přesunuli na příští ročník, ale ani tak nebude o zajímavé hosty nouze.

  Detail článku

 • Jak vybrat správný spacák?

  Spacák pro děti do lesní školky nebo na prázdninová dobrodružství má poskytnout potřebné pohodlí a tepelný komfort. V článku připraveném ve spolupráci se zástupci české značky Boll odpovídáme na nejčastější otázky rodičů a vysvětlujeme, na co se při výběru spacáku zaměřit.

  Detail článku

 • Léto 2021 v Loutí: Úloha dospělého v předškolním vzdělávání

  Hlavním tématem Letní školy 2021 je otázka Jaká je úloha dospělého v předškolním vzdělávání? Všichni už dávno víme, že vzdělávání není předáváním informací. Pokud budeme i nadále lpět na zastaralé koncepci vzdělávání jako pouhém předávání vědomostí, pak v lepší budoucnost lidstva nelze příliš doufat, říkala už Marie Montessori. Pokud to není předávání znalostí, jaká je tedy role průvodce, pedagoga, vychovatele?

  Detail článku

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se