Novinky

 • Letní škola 2020 bude!

  Bylo to napínavé, ale Letní škola 2020 bude! V novém termínu, ve zjednodušeném formátu, kapacita bude jen poloviční, ale věříme, že i tak si znovu společně užijeme prázdninovou atmosféru a rozšíříme své nejen pedagogické obzory. Původně připravovaný program jsme přesunuli na příští ročník, ale ani tak nebude o zajímavé hosty nouze.

  Detail článku

 • Jak vybrat správný spacák?

  Spacák pro děti do lesní školky nebo na prázdninová dobrodružství má poskytnout potřebné pohodlí a tepelný komfort. V článku připraveném ve spolupráci se zástupci české značky Boll odpovídáme na nejčastější otázky rodičů a vysvětlujeme, na co se při výběru spacáku zaměřit.

  Detail článku

 • Léto 2021 v Loutí: Úloha dospělého v předškolním vzdělávání

  Hlavním tématem Letní školy 2021 je otázka Jaká je úloha dospělého v předškolním vzdělávání? Všichni už dávno víme, že vzdělávání není předáváním informací. Pokud budeme i nadále lpět na zastaralé koncepci vzdělávání jako pouhém předávání vědomostí, pak v lepší budoucnost lidstva nelze příliš doufat, říkala už Marie Montessori. Pokud to není předávání znalostí, jaká je tedy role průvodce, pedagoga, vychovatele?

  Detail článku

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se