Novinky

 • Vnímám sebe - vnímám přírodu: ohlédnutí za 14. Letní školou

  “Letní škola mi přinesla uvědomění, že lesní školky mají opravdu moc změnit svět a já jsem toho součástí, jupí!” Po skončení letošní Letní školy jsme si uvědomili, že Letní škola se proměnila v “oslavu našeho poslání” a stala se tak trochu festivalem. A to nejen množstvím účastníků, ale hlavně svou pestrostí a různorodostí. Nejvíce lidí přijíždí na LŠ jako na konferenci – čerpat vědomosti, inspiraci, ale také propojit se s lidmi z oboru, sdílet a potkávat se.

  Detail článku

 • Letní škola 2023: Děti, přítomnost a příroda

  Letní škola 2023 s podtitulem VNÍMÁM PŘÍRODU - VNÍMÁM SEBE se pomalu, ale jistě blíží. Hlavní hosté přijedou letos ze severu Evropy a spojuje je téma empatie a vnímavosti v environmentálním kontextu. Prvním hlavním hostem bude Helle Jensen, dánská psycholožka a rodinná terapeutka, která se zaměřuje na vztahové kompetence. I další hlavní hosté budou z Dánska: Michael Stubberup a Katinka Gøtzsche s tématem udržitelnosti ekosystémů a společenskou udržitelnost.

  Detail článku

 • Letní škola č. 13 klepe na dveře!

  LESumění: kultura v přírodě, příroda v kultuře. Třináctý ročník Letní školy pro pedagogy lesních školek bude o umění vychovávat a vzdělávat v lese, umění prožívat les a svou kulturu. Aby byla environmentální výchova pestrá a celistvá zároveň, bez tohoto umění se neobejde. Přijedou dva učitelé z ciziny - Katia Hueso a Karl Hans Bittl, aby nám umožnili nakouknout k nim a zároveň nabídli pohled na nás zvenku jinýma očima.

  Detail článku

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se