Speciál pro MŠ: Jíme venku

12.3.2024 8:00 - 12.3.2024 10:00

Stravování je součástí dne v mateřské škole. Jak jej pojmout, když chcete zůstat s dětmi celé dopoledne v přírodě?

Dozvíte se, jak naplánovat dopoledne v lese tak, aby byla dodržena všechna hygienická pravidla a vy i děti si čas užili. Projdeme spolu pomůcky, domluvu s rodiči, pravidla pro děti i co probrat dopředu s paní kuchařkou. No a pak už stačí jen vyrazit.

O lektorce:
Bc. Magda Kvítková studovala Občanský sektor na UK, má praxi v různých neziskových organizacích, především v NROS, ale také CDS Jedličkova ústavu. Profesně ji velmi zajímá rozvoj neziskového sektoru jako celku, advokacie  a síťování. Je členkou kontrolního výboru SKAV. V ALMŠ má na starosti oblast legislativy, watchdog a podporu lesních MŠ a klubů formou zpracování odborných textů a konzultací. Podrobněji se zabývá tématy spojenými hygienou a stravováním v prostředí lesních školek a povinnou dokumentací. Má dvě dcery, volný čas tráví nejraději s rodinou na horách na dlouhých výletech. Magdu můžete požádat o konzultaci v oblasti legislativy, školky její služby oceňují zejména při zakládání či transformaci na LMŠ.

Pro koho: primárně pro učitelky mateřských škol

Termín konání: úterý 12. 3. 2024 od 8:00 do 10:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Záznam: Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu dva měsíce po termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde. 

Základní cena za osobu / záznam: 990 Kč
Sleva pro členy v tarifu 3 a 2 - 20%, sleva pro členy v tarifu 1 - 10%.
Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné organizace zdarma. Pokud víte, že záznam budete sdílet se školkovým týmem, a můžete si to dovolit, oceníme, když si přístupů zakoupíte více.

Přihlásit se na webinář nebo si zpětně objednat pouze záznam můžete ZDE

Storno podmínky Školy lesem najdete zde

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se