Předškolní příprava v přírodě

6.10.2023 9:00 - 6.10.2023 13:00

Setkáváte se s dotazy a obavami ze strany rodičů a veřejnosti, zda zvládne dítě přechod z lesní školky do školních lavic?

Zajímá vás, jak vytvořit koncepci práce s předškoláky v provozu lesní školky? Máte ve vašem kolektivu předškoláky a chcete se inspirovat praktickými náměty a pomůckami?

Zveme vás na praktický webinář s úvodem do teorie předškolní přípravy okem pedagogiky a psychologie. Následovat bude pestrá paleta námětů činností, her a pomůcek. Prostor bude i pro dotazy všech účastníků.

„Chtěla bych jen ještě jednou moc poděkovat za dnešní webinář. Jeden z nejlepších, jaké jsem kdy mohla vidět. Opravdu klobouk dolů před lektorkou. Její zkušenosti a nadhled jsou obdivuhodné. Já mám hodně ráda praktické nápady. Teoretická omáčka mi nic neříká. Tohle bylo přesně pro mě. Jsem ráda, že mi to ředitelka doporučila. Určitě by bylo fajn, kdy to mohlo být naživo, ale i tato varianta byla skvělá."

O lektorce:
Mgr. Klára Krchňavá vystudovala obor Speciální pedagogika na UK v Praze, a obor Etika na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Vzdělání si doplňuje dalšími kurzy. V životě ji nejvíce ovlivnil a nasměroval kurz Respektovat a být respektován s manželi Kopřivovými. V roce 2010 založila DLK Stromík, o dva roky později DLK Mariánka, oba kluby jsou nyní lesní mateřskou školou. Ve školkách pracuje jako ředitelka a pedagožka. Konzultuje zejména v oblasti zakládání lesních klubů, vede kurzy tvoření s přírodními materiály s arteterapeutickými prvky.

Pro koho: průvodce lesních klubů a LMŠ

Termín konání: pátek 6. 10. 2023 od 9:00 do 13:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Novinka: Většina webinářů ve školním roce 2023/2024 je nahrávána. Záznam webináře bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu konání webináře. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde. 

Cena: 1 090 Kč pro členy ALMŠ / 1 390 Kč pro ostatní. Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné organizace zdarma.

Přihlásit se nebo objednat zpětně záznam můžete zde.

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se