Podpůrná skupina "Zápisy do mateřských škol"

30.3.2023 12:30 - 30.3.2023 13:30

Podpůrná skupina je určena výhradně pro členské lesní MŠ. Budeme sdílet, jaká přijímací kritéria používáme, která kritéria jsou nepřípustná a co znamená, že při přijímání je posuzováno dítě, nikoliv rodič.

Probrat můžeme i další praktická témata jako termín zápisů, zveřejnění výsledků řízení nebo kdy je lepší správní řízení přerušit (spoiler alert: když rodič nedodá včas potřebné dokumenty, zejména očkování).  

Podpůrná skupina je prostorem ke sdílení zkušeností. Vašich zkušeností. Nejedná se o webinář, vaše zkušenosti, otázky či jiné příspěvky k tématu jsou proto více než vítány. 

Online setkáním bude provázet Magda Kvítková, odbornice na legislativu lesních školek, která u tématu dohlédne na formální správnost všech uvedených skutečností. 

 

Pro koho: výhradně pro členy Asociace lesních MŠ. Podpůrné skupiny jsou pro členy ALMŠ poskytovány zdarma. Tato skupina je určena zejména ředitelkám LMŠ.

Kdy: 30. března 2023 od 12:30 do 13:30

Jak: online na Zoom. Údaje pro připojení na setkání prostřednictvím aplikace Zoom bude přihlášeným zájemcům zasláno ráno před konáním podpůrné skupiny

Přihlašovat se můžete ZDE


Kontakt: martina.dvorakova@lesnims.cz

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se