Montessori lesní mateřská škola Ledňáček

Aktuální členství: lesní MŠ v školském rejstříku

Montessori lesní mateřská škola Ledňáček

Adresa Předklášteří, Na Nivě
Web http://www.lmslednacek.cz
E-mail info@lmslednacek.cz
Ledňáček je lesní mateřská škola s Montessori zaměřením sídlící ve 2 jurtách v obci Předklášteří, v blízkosti řeky a ranče Loučka a okolních sadů. MLMŠ Ledňáček spojuje 3 pilíře: MONTESSORI (vzdělávání pomocí výukových pomůcek a vhodně připraveného prostředí podporující přirozené zájmy dítěte), LESNÍ (nabízí vzdělávání dětí v přirozeném prostředí - venku, v přírodě) a MATEŘSKÁ ŠKOLA (nabízející plnohodnotného předškolního vzdělávání včetně povinného předškolního roku).

Provoz v Ledňáčku probíhá každý den v týdnu od 8 - 16 hod pro maximálně 16 dětí, kteří se ale střídají v 3 - 5 denní docházce. Každý den se dětem věnují 2 průvodci a 1 zahraniční (anglicky mluvící) dobrovolník. Program školky probíhá povětšinou venku a to i díky zázemí zahrady.

V průběhu roku nabízíme klubík Ptáčata pro rodiče s menšími (neškolkovými) dětmi a na jaře adaptační pobyt pro nově přijaté Ledňáčky. V létě pak zajišťujeme částečný prázdninový provoz. MLMŠ Ledňáček je součástí spolku Hnízdo – Spolek pro komunitní vzdělávání.
Fotogalerie

Kalendář akcí školky

  • Únor 2024

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Březen 2024

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

  • Duben 2024

    V tomto měsíci se žádné akce nekonají

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se