Maringotka snů_Nabídka lesní školka/Mobilní učebna (Nabídka)

<  Zpět na výpis

20. 3. 2024

Od roku 2015 máme specializovanou výrobou na maringotky. Máte tak na své straně naše řemeslné zkušenosti, jež vytvářejí jedinečné produkty v nejvyšším standardu. Všechny naše mobilní učebny a lesní školky jsou plně přizpůsobitelné, pouze vnější šířka je omezena na max. 3 metry a délka do 11 metrů. Jinak je možné téměř vše, ať už soběstačné nebo napojené na sítě, boční nebo přední vchod a mnoho dalšího. O našich kvalitách se můžete přesvědčit při osobní návštěvě v naší dílně ve Strakonicích.

Naše udržitelně a robustně postavené, individuálně vybavené maringotky jsou vyrobeny z prvotřídních masivních materiálů. Až 20 dětí může svačit, malovat, odpočívat nebo si hrát chráněné před povětrnostními vlivy. V závislosti na Vašich potřebách může být váš přívěs vybaven terasou, loftem, kuchyní, toaletou nebo šatnou. Dobrá izolace a instalace přímotopů, případně kamen na tuhá paliva, zajišťuje pohodlné hodiny hraní i v zimě.

Ať už plánujete lesní školku nebo chcete postavit maringotku jako přístřešek v přírodě pro Vaší zájmovou skupinu – Maringotka snů je vaším zkušeným partnerem pro poradenství, plánování, stavbu a dodávku maringotky na míru. Naplánujeme s vámi Vaší vlastní maringotku podle Vašich představ.

Cena za základní maringotku 2,5 x 8,6m: 651 000,-Kč
Cena za komplet vybavenou maringotku 2,5 x 8,6m: 1 049 000,-Kč
Ceny jsou včetně DPH

Na nákup maringotky můžete využít dotace. Pro financování jsou způsobilé projekty mimo jiné z oblastí Rozvoj venkova a Služby primární péče, SZIF a IROP.
S pomocí vyřízení dotace můžete oslovit místí MAS.

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se