Jak vypadá rozpočet lesní školky?

28.11.2023 17:00 - 28.11.2023 18:30

Ochutnávkový webinář, který vám poskytne vhled do financování lesní školky.

  • O kolik jde peněz?
  • Na jaké položky výdajové strany nezapomenout?
  • Co může tvořit příjmy?
  • A jak to všechno dát do kupy tak přehledně, že z toho bude možné číst potřebné informace pro řízení školky v průběhu celého roku?

Načerpejte informace přímo z více než desetileté praxe v posilování finančního zdraví lesních školek. Na leden připravujeme dvoudílný seminář, na kterém se do tématu budete moci ponořit hlouběji. 

O lektorce:
Ing. Pavla Štindlová vystudovala Provozně-ekonomickou fakultu ČZU v Praze. V prostředí lesních školek se pohybuje od roku 2012, kdy se ujala prvního úkolu pro ALMŠ. O tři roky později začala působit jako ekonomka pro lesní klub, dnes již lesní mateřskou školu Hvězdy v lese. Dnes má pod křídly takové lesní školky tři. Lesním školkám poskytuje konzultace a mentoring v ekonomické a pracovněprávní oblasti, zajímá se také o problematiku stanov spolků a jejich funkčního nastavení pro provoz lesních školek. V ALMŠ má jako ředitelka na starosti zejména finanční a projektové řízení. V roce 2022 absolvovala facilitační výcvik. Je předsedkyní dozorčí rady ústavu Partnerství pro vzdělávání 2030+. Práci u počítače nejraději kompenzuje  zahradničením, za doprovodu hudby a s šálkem dobré kávy po ruce.

Pro koho: pro ředitelky LMŠ a koordinátorky LK

Termín konání: úterý 28. 11. 2023 od 17:00 do 18:30

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, stáhnutí ZOOMu se taky může hodit. 

Informace k záznamu webináře: Většina webinářů ve školním roce 2023/2024 je nahrávána. Zda bude k dispozici záznam webináře "Jak vypadá rozpočet lesní školky?", či nikoliv, bude rozhodnuto s ohledem na citlivost dotazů položených účastníky. Záznam účastníkům rádi poskytneme a zároveň chráníme bezpečný prostor pro Vaše dotazy a naše otevřené odpovědi.
Poskytneme-li záznam webináře, bude účastníkům k dispozici na našem webu po dobu dvou měsíců od termínu jeho konání. Link na záznam webináře zasíláme nejpozději do pěti pracovních dnů od živého vysílání na email všem přihlášeným, kteří uhradili poplatek za webinář. Záznamy vybraných webinářů je možné zakoupit i zpětně, více informací zde

Cena: 490 Kč za osobu. 

Přihlásit se na webinář můžete zde.  

Storno podmínky Školy lesem najdete zde

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se