Hygienické minimum v LMŠ/LK - webinář I

16.5.2020 8:00 - 16.5.2020 12:00

Webinář, který Vám pomůže vyřešit otázky týkající se základní hygieny v lesních klubech a lesních mateřských školách. Probereme praktické náměty zasazené do toho, čemu se říká správná hygienická praxe.

Budeme se společně věnovat těmto tematickým okruhům:
- zázemí jako celek,
- odpady a kompostování,
- pitná vs. dešťová voda,
- mytí rukou včetně zajištění vody v zázemí,
- mytí rukou v terénu,
- jídlo od rodičů a vaření s dětmi,
- catering v zázemí a v terénu,
- základní terminologie a hygienické minimum pro tvorbu HACCP,
- toalety,
- nemocné dítě v kolektivu, očkování.


Cílem setkání je prezentovat příklad jednoduchého optimálního řešení a možných variant. V každé oblasti budou představena základní pravidla, kterými se oblast řídí, a praktická řešení v prostředí lesních školek. Na základě zkušeností z kontrol z hygieny upozorníme na časté chyby a záměny důležitých pojmů. Prosíme pročtěte si předem související dokumenty v Infobalíčku a připravte si otázky.

Webinář povede Magda Kvítková, která se spolu s Terezou Valkonovou dlouhodobě zabývá podmínkami fungování lesních klubů a LMŠ v ČR a vyjednává jejich optimalizaci se zákonodárci.

Pro koho: Přihlásit se mohou pouze členové ALMŠ, kteří si předem pročetli Infobalíček.

Webinář vzhledem k jeho délce rozdělíme na dvě části:

Datum konání 1. části webináře: sobota 16. 5. 2020, 8:00 - 12:00
Datum konání 2. části webináře: pátek 22. 5. 2020, 8:00 - 12:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou den před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. Webinář není organizátory nahráván pro pozdější poslech.

Přihlášky: zde.

Cena: 1390 Kč pro členy ALMŠ. Cena zahrnuje obě části webináře. Sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. 

Webinář se koná v rámci cyklu Cesta k dobré školce, a lze se přihlásit pouze na části cyklu - jednotlivé semináře / webináře.

Kontakt: Martina Dvořáková

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se