Hledáme učitele /průvodce 1.třída komunitní školy (Poptávka)

<  Zpět na výpis

14. 5. 2020

Od září 2020 hledáme a tím i nabízíme místo kreativnímu učiteli/učitelce, který by se věnoval vzdělávání komorní skupinky dětí ( do 12 max ) 1. třídy, s výhledem výuky 1. stupně.
Jsme lesní školka a základní článek Hnutí Brontosaurus a rozhodli jsme se pro naše dorůstající předškoláky od příštího roku otevřít projekt 1. třídy, oficiálně pod DV..Jsme ve fázi příprav, promýšlení atd, nicméně náš záměr je vážný , podepřený grantem a v září začínáme .)..Samozřejmě stěžejním článkem celé věci je dobrý učitel, který by ladil s možnostmi, které máme a dokázal je využít a hledá právě něco takového...
To co především nabízíme je tvořivý prostor a svobodu učit a věnovat se našim prvňáčkům dle svých představ a schopností v příjemném komunitním prostředí, uvnitř, v přírodě i "na cestách"( podle toho co výuku nejlépe podpoří). V tomto směru výjimečnou možnost seberealizace...Výuka 3- 4 dny v týdnu ( dle dohody), dobré finanční ohodnocení , podpora výuky sv asistencí rodičů a průvodců a celkově velká podpora rodičů i našeho spolku.
Koho hledáme? Člověka tvořivého, inovativního ,vyrovnaného i nezávislého , s láskou k dětem, dostatečnou praxí a velkou chutí učit bez překážek, který náš běžný systém vytváří. Zkrátka odvážného a dobrého učitele či učitelku :)
Pokud by vás takováto možnost zaujala, neváhejte se nám ozvat, rádi vás poznáme a uvidíme :) Lenka Belcherová 777204433, Satalický pramínek

Autor inzerátu: Satalický pramínek - ZČ Hnutí Brontosaurus - lesní školka

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se