Fundraising a crowdfunding

30.11.2021 9:30 - 30.11.2021 17:30

Zajímá vás, jak pro vaší školku sehnat peníze prostřednictvím online fundraisingových nástrojů a jak využít crowdfunding, či-li způsob financování, při kterém více lidí přispívá menším obnosem k cílové částce např. na zajímavé projekty, vybavení nebo krizovou situaci? Přijďte na seminář s Petrem Machálkem - jedním z největších odborníků na neziskové organizace v ČR.

Na workshopu se zaměříme na online fundraisingové kampaně a crowdfunding. Ukážeme si jak fundraisingové kampaně naplánovat a realizovat. Součástí budou ukázky úspěšných kampaní a praktický nácvik. Od workshopu nečekejte frontální přednášku, naopak počítejte s aktivním zapojením. 

 

Díky za seminář. Pro mě velmi aktuální téma. Seminář mi otevřel oči do dalších možností.

 

Pokud Vás trápí nedostatek financí, nebojte se otevřeně zeptat na co potřebujete. Přijde Vám s citem řečená, srdečná a otevřená odpověď. Naplněná bohatými profesními zkušenostmi. Která Vám pomůže otevřít nové obzory. Děkuji.

 

Děkuji za zorientování se ve světě friendsraisingu, který se zdá být známý, nicméně umět používat vychytávky, které fungují, šetří čas, energii a peníze :-)

 

Workshop povede lektor, konzultant a facilitátor Petr Machálek. Působí na „volné noze“ jako facilitátor, konzultant a lektor pro české i zahraniční nevládní organizace. Soustředí se na témata spojená s fundraisingem, PR a médii, plánováním a vedením občanských kampaní nebo organizačním rozvojem. Dále pak připravuje a facilituje strategická a fundraisingová plánování i jiné procesy. 

 

Kdy: úterý 30. 11. 2021, 9:30 - 17:30

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou den před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. Webinář není organizátory nahráván pro pozdější poslech.

Cena: 1 490 Kč pro členy a příjemce Informačního servisu / 1 890 Kč pro ostatní. Sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Slevy je možné uplatnit až po naplnění nezbytné minimální kapacity.

 

Přihlásit se můžete ZDE.  

Kontakt: Zuzana Knap

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se