Dejte si stanovy do kupy

6.4.2023 9:00 - 6.4.2023 13:00

Stanovy - základní kámen a opora činnosti spolku. Seminář o tom, co mít, či nemít ve stanovách, aby to pro Váš spolek bylo to „pravé ořechové“, a jak se o stanovy můžete opřít nejen v krizových situacích.

Na co se určitě zaměříme: 

  • Co musí stanovy obsahovat?
  • Co je dobré, aby v nich bylo upraveno?
  • Výhody a nevýhody organizačních modelů, které LMŠ/LMK obvykle používají. Je nějaký ideál?
  • Co znamená být neziskovou organizací? 
  • Hlavní a vedlejší činnost spolku.
  • Stanovy jako opora udržitelné činnosti spolku. 

Další témata otevřete Vy prostřednictvím svých dotazů. Víte-li už teď, na co se budete chtít lektorky zeptat, můžete svůj dotaz napsat přímo do přihlašovacího formuláře - lektorce ho doručíme ještě před seminářem. 

Možná v průběhu semináře neodpovíme úplně všechny dotazy, se kterými se v souvislosti se stanovami a správou spolku potýkáte, ale určitě najdeme alespoň směr, kterým se nejlépe ubírat, abyste odpověď našli.

O lektorce:
Alena Hájková působí jako samostatná advokátka od roku 2009, kdy si otevřela vlastní advokátní praxi. Poskytuje právní služby v oblasti práva spolkového, občanského a obchodního s důrazem na individuální přístup ke klientovi a spolehlivost. Oblast spolkového práva je stěžejní oblast, které se věnuje. Systematicky spolupracuje se spolky a poskytuje právní podporu jejich spolkové činnosti.

Kdy: čtvrtek 6. 4. 2023, 9:00 - 13:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online ZOOM konferenční skupinu. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení, jako prevence technických potíži doporučujeme nainstalovat aplikaci ZOOM. Webinář není organizátory nahráván pro pozdější poslech.

Cena: 990 Kč pro členy ALMŠ / 1290 Kč pro ostatní. Sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma. Slevy je možné uplatnit až po naplnění nezbytné minimální kapacity. 

Přihlásit se můžete ZDE

 

Storno podmínky Školy lesem najdete zde.

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se