Vše co potřebujete vědět o vstupu do rejstříku MŠMT a báli jste se zeptat

Zveřejněno: 8. 11. 2016

<  Zpět na výpis

 Máme velkou radost. Po letech nejistoty a obav o existenci lesních mateřských škol je čas slavit. Vyjednávání mnoha jednotlivců, naší organizace, školek, úředníků a politiků, pomohlo dosáhnout cílové pásky. Lesní MŠ mají ještě letos možnost vstoupit do rejstříku škol a mimo jiné tím získat příspup k dalším zdrojům financování. 

 

Abychom pomohli ujasnit a zpřehlednit mediálně i odborně nejasnou situaci, připravili jsme mimořádný seminář 14. 11. v Praze a 16. 11. v Brně.

 

Seminář je určen zejména pro koordinátory a příznivce lesních školek. Ptají se vás rodiče a pedagogové co bude dál? Musíte neustále odpovídat na dotazy, na které nemáte jasnou odpověď? Zvažujete, zda by se Vám vyplatilo do rejstříku vstoupit?

 

Na semináři zazní klady i zápory vstupu do rejstříku, ale především odpovědi na nejpalčivější otázky. Zároveň představíme možné cesty, jak krok po kroku vstoupit do rejstříku MŠMT, jakmile se pro něj rozhodnete.

 

BRNO: 

přednášející: Mgr. Alena Laláková

kdy: 16. 11. 2016 od 11:00 do 13.00h.

kde: Rodinné centrum PASTELKA. Nám. Karla IV. 4/4. Brno - Líšeň.

pro: pro koordinátory a příznivce lesních školek

přihlašování: http://bit.ly/2eOaMp6

 

PRAHA:

přednášející: PhDr. Tereza Valkounová, PhD. A Mgr. Alena Laláková

kdy: 14. 11. 2016 od 18.30 do 20.30h.

kde: KrutónpolisPraha, Hradešínská 47. Mapa: zde.

pro: pro koordinátory a příznivce lesních školek

přihlašování: http://bit.ly/2eOaMp6

 

cena: 200/ 300/ 400 Kč - členové a vznikající iniciativy ALMŠ/ nečlenové při platbě předem/ všichni při platbě na místě. Každý druhý a další zaměstnanec jedné organizace má 50Kč slevu (tzn. 150Kč členové a vznikající iniciativy/ 250Kč nečlenové)

kontakt: martina.dvorakova@lesnims.cz

Budeme rádi, pokud nám do 11. 11. pošlete otázky, které byste na semináři rádi řešili. Pokud je víte už nyní, napište je do přihlašovacího formuláře. Další otázky posílejte na: martina.dvorakova@lesnims.cz.

 

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se