V čem je Asociace lesních MŠ užitečná právě Vám?

Zveřejněno: 16. 12. 2022

<  Zpět na výpis

Asociace lesních MŠ pečuje o dobré podmínky předškolního vzdělávání v přírodě a pomáhá na cestě ke kvalitě a udržitelnosti lesních klubů a lesních mateřských škol v České republice. A také je propojena se zahraničím. Co to vlastně znamená v praxi? Čím napomáhá lesním školkám? Jak přesně zkvalitňuje jejich úroveň i vzdělávání? Co nabízí průvodcům, rodičům, s kým komunikuje? A co nabízí vám?

K odpovědím na tyto otázky může posloužit zaškrtávací seznam - ať už při komunikaci se "školkovými" rodiči či kolegy. Je dobré otevřeně mluvit o vašich výdajích, členství v ALMŠ nevyjímaje. Seznam toho, co pro vás ALMŠ dělá, nabízí vysvětlení, jak Vám členství pomáhá ke stabilitě školky, a to i v těžkých časech. Možná se do velké rodiny lesních školek chystáte teprve přidat, jen jste si zatím ve vaší organizaci neobhájili členský příspěvek. Budeme rádi, když vám v tom tento zaškrtávací seznam pomůže.

Pokud se chcete přehledně seznámit se vším, co ALMŠ dělá, podívejte se také na strom činností ALMŠ. Pokud byste tápali, co si pod jednotlivými činnostmi představit, hodně lístečků schovává odkazy, přes které se dostanete k podrobnějším informacím. Ke komunikaci s rodiči mohou posloužit i Lesní noviny, které dostali naši členové i někteří nečlenové do schránky, online si je můžete přečíst také zde.

Jak se stát členy? Jaký je členský příspěvek pro rok 2023? Odpovědi najdete zde. A na to, co nenajdete, se zeptejte Martiny Dvořákové (martina.dvorakova@lesnims.cz), která pečlivě pečuje o všechny členy ALMŠ. 

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se