Informace k seminářům

Zveřejněno: 21. 9. 2020

<  Zpět na výpis

ALMŠ a její pobočný spolek Škola lesem pro Vás v aktuálním školním roce připravily spoustu zajímavých seminářů na témata, o která jste si řekli či je nezbytně potřebujete k fungování vaší lesní školky. Epidemiologická situace není přiznivá a tak se vynořují otázky, zda se semináře budou konat, v jaké formě a jaké jsou storno podmínky. V tomto článku vám přinášíme všechny základní informace.

Naším cílem je uskutečnit co nejvíce naplánovaných seminářů, na které se přihlásíte. Pro bezpečí účastníků a lektorů se semináře budou konat přednostně venku anebo online. Semináře, které není možné uskutečnit venku ani online, se uskuteční za hygienických podmínek platných v době konání semináře (např. rozestupy, roušky, dezinfekce). Pokud nebude možné pořádat žádné vzdělávací akce z důvodu mimořádných opatření vlády či Ministerstva zdravotnictví, posuneme termín jejich konání.

Některé naplánované semináře mají vést zahraniční lektoři. Nebudou-li lektoři kvůli nepříznivé epidemiologické moci přijet, spojíme se s nimi online, případně je doplní či nahradí zkušení čeští lektoři. V takovém případě lze ve většině případů očekávat snížení ceny semináře. Pokud bude daný seminář již zaplacen, nabídneme vám využít přeplatek jako kredit na další vzdělávání nebo vám jej zašleme na účet. 

V případě, že bude seminář zrušen z naší strany (např. karanténa či rozhodnutí lektora), vrátíme vám zaplacený účastnický poplatek celý.

Přihlásíte-li se na seminář a nebudete se jej moci zúčastnit z důvodů karantény či nemoci, můžete za sebe poslat náhradníka, v krajních případech vám umožníme vybrat náhradní seminář z aktuální nabídky. Pomůže nám, když tuto možnost využijete pouze v nezbytných odůvodněných případech, každá změna znamená mnoho práce navíc. Odhlašování a změn přibývá, proto jsme museli zavést administrativní poplatek ve výši 200 Kč. Věříme, že tuto změnu přijmete s pochopením. 

Děkujeme za vaši přízeň a zájem o vzdělávání. Včasné přihlašování na semináře nám velmi pomůže s jejich kvalitní organizací.   

Máte-li k seminářům jakékoliv dotazy, můžete se obrátit na Martinu Dvořákovou.  

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se