Svátky a tradice v předškolním vzdělávání 2/5 - zimní svátky (online)

25.11.2021 17:30 - 25.11.2021 20:00

Svátky a tradice mají místo v životě každého člověka, v každém lidském společenství. Jsou součástí kultury. Vždy nabízely lidem útěchu a občerstvení v běhu všedních dní, ohraničovaly dny odpočinku a obnovy. V moderní době není jasné, jak se v nich vyznat. Ztratili jsme své kořeny a pokud se k nim pokoušíme vrátit, často zažíváme jen prázdnotu. Vzdělávací cyklus určený zejména průvodcům, pedagogům, chůvám, lidem v pomáhajících profesích, rodičům, prarodičům.

Svátky a tradice v předškolním vzdělávání pro udržitelný rozvoj. Skutečný Mikuláš - patron moudrosti a nezištného obdarování, domácí skřítci. Advent a zázrak Vánoc. Tři králové a jejich dary, ticho zimy.

Vzdělávací cyklus Svátky a tradice je určen zejména průvodcům, pedagogům, chůvám, lidem v pomáhajících profesích, rodičům, prarodičům. Úvodní zářijová přednáška je otevřena všem zájemcům, další pokračování cyklu jsou určeny stálé skupině účastníků. Uhradit lze celý cyklus a nebo jen úvodní setkání, a poté lze doplatit ostatní kurzy cyklu.

ZMĚNA TERMÍNU Z 18. 11. 2021 NA 25. 11. 2021

Podrobné informace včetně přihlašovacího formuláře najdete ZDE

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se