Rozpočet lesní školky a pracovněprávní souvislosti 1/2

20.1.2023 9:00 - 20.1.2023 13:00

Seminář je určen pro všechny, kteří se potýkají s řízením chodu organizace a jejích finančních toků.

Dobře, vědomě a prakticky nastavený rozpočet je jedním ze základů úspěchu nové i zaběhlé organizace. Může vám pomoci k rozvoji i odvrácení problémů nejen v této nejisté a turbulentní době. Webinář Vám pomůže identifikovat příležitosti a rizika, která na své cestě k vysněné lesní školce můžete potkat. 

Dozvíte se zejména:

  • Co je a co není finanční řízení. Jaký rozsah služeb lze očekávat od účetních.
  • Jaké jsou znaky udržitelného rozpočtu, jak jej sestavit a sledovat jeho čerpání, ať už jste v jakékoliv fázi životního cyklu organizace.
  • Nezbytné pracovněprávní a ekonomické minimum.
  • Pracovní smlouvy, pracovní dohody (DPP, DPČ), jejich náležitosti a povinnosti zaměstnavatele vs. spolupráce s externisty. 

To vše jasně a jednoduše s důrazem na specifika lesní školek.

V rámci webináře, kde žádná otázka není příliš banální, bude řešeno také mnoho příkladů z praxe účastníků (včetně těch, kteří do světa finančního řízení teprve pronikají i těch, kteří už za sebou nějaké zkušenosti mají). 

 

O lektorce:
Pavla Štindlová má v ALMŠ na starosti mimo jiné finance a související pracovněprávní problematiku. Pečuje také o finance lesní MŠ a lesního klubu, poskytuje konzultace mnoha dalším, kterým pomáhá především sestavit rozpočty a nastavit pracovněprávní vztahy.

 

Webinář vzhledem k jeho délce rozdělíme na dvě části:
Datum konání 1. části webináře: pátek 20. 1. 2023, 9:00 - 13:00
Datum konání 2. části webináře: pátek 27. 1. 2023,  9:00 - 13:00

Kde a jak: Setkání se bude konat online. Přihlášení účastníci dostanou před konáním webináře odkaz na online aplikaci ZOOM. Je nezbytné zajistit si pouze dobré internetové připojení. 

Cena: 1 490 Kč pro členy ALMŠ / 1 890 Kč pro ostatní. Cena je za obě části webináře. Při naplnění minimální kapacity webináře sleva na druhého účastníka z jedné školky 50%, pro třetího účastníka 70%, čtvrtý a další účastník z jedné školky zdarma.

Přihlásit se můžete zde
Přihlašujete se na obě části webináře. Nelze se přihlásit jenom na jednu část.

Storno podmínky Školy lesem najdete zde

V případě otázek kontaktujte Zuzanu Knap (zuzana.knap@lesnims.cz).

Kalendář akcí

Přihlášení

Zapomněl jsem heslo Registrovat se